Essox půjčka

Essox půjčka

Velmi stabilní známou společností, která nabízí nebankovní půjčky, je bezesporu společnost Essox. Jde o společnost s ručením omezeným, která spadá pod velkou finanční skupinu Société Génerale, jež působí v celkem 77 zemích po celém světě. V jejich službách pracuje 120 000 zaměstnanců. Mateřskou společností Essoxu je ovšem samotná Komerční banka, jeden z nejznámějších bankovních domů u nás. V České republice ostatně není problémem najít některou z poboček této společnosti, jelikož se jich tady nachází velká spousta.

Essox půjčka se nabízí…

Velkou výhodou půjčky Essox je bezesporu ten fakt, že se jedná o neúčelový úvěr. Jinými slovy finančních prostředků získaných z této půjčky může využít konkrétní klient dle své libosti. Nejčastější je pochopitelně financování různých služeb a také zboží. Volit je možné ovšem také třeba splácení hypotéky anebo další záležitosti. Záleží v podstatě ryze na klintovi, jak si bude nově nabytých finančních prostředků užívat a kam je bud investovat.

Essox půjčka a její podmínky

Výše nebankovní půjčky u společnosti Essox se pohybuje od 10 do 250 000 korun. Poměrně zajímavé je u tohoto druhu úvěru také RPSN, které se pohybuje na 8,9%. Délku splácení si také mohou klienti volit, přičemž rozmezí činí 12- 36 měsíců. Když si někdo půjčí více než 40 000 korun, je možné protáhnout si dobu splácení bez problémů klidně i na 60 měsíců. Essox půjčku lze vyřídit poměrně rychle online přes internet.

Proč právě Essox?

Odpovědí na otázku, proč právě společnost Essox, bychom našli poměrně velké množství. Pravda je ovšem ale taková, že k této společnosti lidé přichází hlavně díky skvělým podmínkám, které společnost nabízí a také díky férovému jednání. To je zcela jistě při samotné manipulaci s finančními prostředky zapotřebí prakticky pokaždé bez ohledu na to, o jakou bankovní anebo nebankovní společnost se konkrétně jedná.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

1 komentář

  1. magic2015@post.cz'aleš ekrt Odpovědět

    Dobrý den,zaslaly jste mi kreditní kartu essox SUPER VEGA rád bych se zeptal na pár informaci ohledně karty proto se chci zeptat jestli mě můžete kontaktovat na tel.702643504 děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *