Eshop na míru vám otevře nové možnosti v oblasti podnikání

01_eshop

Mnozí podnikatelé v posledních měsících, kdy byly obchody zavřené, doslova trpěli. Zvláště ti, kteří dosud provozovali pouze kamenné prodejny. Už jen z tohoto důvodu je dobré si nechat vytvořit eshop, díky němuž přesunete významnou část svých obchodů do online prostředí a vyhnete se do budoucna dalším potížím.

Eshop na míru představuje ideální řešení. Pakliže se budete snažit udělat si internetový obchod zcela svépomocí, zabere vám to spoustu času, výsledek navíc ani nemusí být příliš dobrý. Eshop na míru vám vytvoří specialisté, kteří mají dostatečné zkušenosti. To je třeba případ společnosti AiVision, s.r.o., jež vám nabízí pro eshop řešení v moderním hávu.

Hlavní přednosti eshopu na míru

Výhodou realizace eshopu na míru je fakt, že se berou v potaz veškeré vaše potřeby a požadavky. Vše začíná úvodní konzultací, následuje důkladná analýza, vytvoření grafické podoby eshopu a jeho spuštění do ostrého provozu. Součástí spolupráce je rovněž online marketing a SEO optimalizace, aby byl váš nový eshop dostatečně viditelný ve všech běžně používaných vyhledávačích. Zákazníci pak rychle dostanou povědomí o vašem internetovém obchodě, aniž by jej museli nějak složitě vyhledávat.

Účetní a další systémy, s nimiž lze eshop na míru propojit

V případě, že si necháte vytvořit eshop na míru, je praktické jej propojit s moderními ekonomickými a účetními systémy. Zajímavý je třeba eshop Helios, díky němuž nebudete muset vést dvě či více databází zboží. Dalšími vhodnými systémy, které vám nabízí společnost AiVision, s.r.o., jsou Pohoda, Money S3 a S4, Cezar atd. Vše významně usnadní práci. V současnosti je k dispozici nová verze s vylepšenou grafikou a pohodlnějším prostředím, kde je možné platit prostřednictvím Google Pay a Apple Pay.

Zmíněná firma kromě eshopu na míru poskytuje také „krabicové řešení“, kdy můžete mít vlastní eshop díky šabloně hotový již během několika málo dní.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.