servis24int

ERA svět internetové bankovnictví

Era portál představuje zcela nové internetové bankovnictví, které vám bude šité přímo na míru takovým způsobem, že bez větších problémů budete moci realizovat veškeré vaše transakce, které se budou jakkoli dotýkat vašeho běžného účtu. Rozhodně není od věci podívat se na všechny důležité detaily, které se této služby týkají, obzvláště proto, že se jedná o službu, kterou si můžete aktivovat zcela zdarma. Buďme tedy konkrétnější a podívejme se na všechny detaily týkající se tohoto internetového bankovnictví blíže.

Era svět internetové bankovnictví a jeho obsluha

Aktivní obsluha vašeho účtu je pochopitelně možná díky jakémukoli chytrému mobilnímu zařízení. Stačí vám třeba osobní počítač, notebook, tablet či smartphone. Online si lze pořídit spousty produktů a také požádat o navýšení půjček, které jste si již vzali. Bez problémů tak budete mít kompletně obslouženy veškeré vaše osobní finance. Samozřejmostí je i maximální možná bezpečnost transakcí, a to i díky vaší osobní volbě přístupových údajů.

Využiti internetového bankovnictví Era

Era internetové bankovnictví je jakýmsi multifunkčním nástrojem, který je možné bez větších potíží využít hned v několika různých případech. Klasiku představuje zejména provádění transakcí a získávání informací o vašem účtu. Můžete tímto způsobem měnit i nastavení a parametry vašeho účtu. V neposlední řadě se jedná o vynikající nástroj pro platby online v eshopech. Zřídit si můžete bez potíží online i další služby.

Zřízení produktů online

Většinu produktů si lze bez problémů vyřešit i online. Sjednat se může jak o účet, tak i o půjčku. Smluvní dokumenty budete mít k dispozici přímo v Era schránce přímo na portálu. Výbornou volbou je i ovládání online účtu a zřízení Era červeného konta. Takto můžete bez větších problémů ušetřit docela hodně peněz.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

21 komentářů

  1. ZDENA Odpovědět

   JSEM V TOMTO TÁPALA, ZAVOLALA JSEM NA ČÍSLO 800207207 A TAM MI PORADILI,PO ZADÁNÍ VAŠEHO PŘÍSTUPU NA ÚČET KDY KLIKNETE POKRAČOVAT VYJEDE VÁM ROLETKA S NAPISEM POSLAT SMS- KÓD PŘIJDE VÁM SMS A VY ZADÁTE KÓDOVÉ ČÍDLO A ODEŠLETE TÍM SE DOSTANETE NA VÁŠ ÚČET PŘEJI HODNĚ ZDARU PŘI ZADÁVÁNÍ SPRÁVNÝCH DORUČENÝCH ČÍSEL KÓDU, BUĎTE OPATRNÍ NA VŠE SE SOUSTŘEĎTE ABY JSTE SE VŽDY DOSTALI NA SVŮJ ÚČET JSEM

   S POZDRAVEM ZDENA

 1. marie čechová Odpovědět

  nemohu se dostat k účtu, každá změna, kterou provedete je k horšímu, nepočítáte s tím,že to používají i lidé,kteří nejsou počítačoví experti a produktivní věk prožili bez počítačů, hodně mě to zlobí

 2. Pavelka Karel Odpovědět

  Dobrý den, Proboha! co s tím zase vyvádíte!!!každy není expert na PC. jak se tam na učet asi mám dostat!!! vaše změny jsou jen na draka!!!

 3. Ladislav Odpovědět

  Který prudký inteligent tento prudce genitální výmysl vynalezl? To hraničí se sabotáží! Od banky očekávám odpovídající bankovní servis a ne návod na pečení buchet!!! Je sobota a v pondělí měním banku. Práci čest, soudruzi a soudružky

 4. Marie Odpovědět

  KAŽDÉ VAŠE TAK ZVANÉ VYLEPŠENÍ JE VŽDY JEN MNOHEM SLOŽITĚJŠÍ A NEPŘEHLEDNĚJŠÍ!!!!!!! Včera bylo vše bez problémů a dnes se nemohu na účet přihlásit. Zvažuji přestup !!!!! Z klientů si děláte doslova blázny!!!!

 5. Marie Odpovědět

  Co je to zase za nesmysl, ať dělám co dělám nemůžu se dostat na svůj úřet. Který kretén vymyslel toto vylepšení, toho bych chtěla osobně pozdravit. Děláte z lidí naprosté blbce. Zítra u vás ruším účet.

 6. václav Odpovědět

  Václav,nechápu důvod těchto změn,velmi nesnadný přístup k účtu,o čase nemluvě!původní verze byla naprosto v pohodě a srozumitelná všem!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *