Era půjčka

Era půjčka od Poštovní spořitelny

Nabídkami na bankovní půjčky je náš trh doslova přesycen. Jak však najít ten správný a výhodný? Přehledné srovnání může ušetřit zejména čas a starosti, někdy však dokonce i peníze. Připravily jsme pro vás přehled jednoho takového produktu. Era půjčka od Poštovní spořitelny může být zajímavou možností. Pojďme se jí podívat na kloub.

Kde lze půjčku sjednat?

Nespornou výhodnou této finské půjčky je to, že ji lze sjednat na jakékoliv Poště, která je v každé větší obci. Další variantou je pobočka Poštovní spořitelny či její stránky. Web umožňuje sjednat půjčku online.

Výše a úrok

Tyto dva údaje asi nejvíce ovlivňují naše rozhodování. Era půjčka od Poštovní spořitelny nabízí minimálně 20 000 Kč a maximálně 600 000 Kč. Výše také závisí na tom, zda jste klientem banky a jestli žádáte sám či s další osobou. Roční úrok je vypočítáván individuálně. Většinou se však pohybuje okolo 13%. Doba splácení je možná v rozmezí 12 – 18 měsíců.

Klient, který žádá půjčku bez zajištění, může dosáhnout až na 150 000 Kč. Je-li tato osoba již zákazníkem Poštovní spořitelny, roste možná částka až na 300 000 Kč. Pokud vám však částka stále nevyhovuje, můžete to řešit tím, že přizvete spolužadatele. Můžete tak získat až 450 000 Kč (600 000 Kč u stávajících klientů PS)

Poplatky a sankce

Ke každé půjčce patří i dodatečné poplatky a sankce za neplnění podmínek. Musíme se u Era půjčky něčeho bát? Poplatek za zpracování a zprostředkování úvěry si zde neúčtují. Stejně je tomu tak u poplatků za vedení a správu úvěru a za předčasné splacení. Zaplatíme však za změnu smluvních podmínek. Ta vyjde na 400 Kč. Jde tedy o vcelku flexibilní půjčku, kde lze i bezplatně snížit a zvýšit měsíční splátky či peníze vrátit do 30 dnů.

Při prodlení čeká klienty 300 Kč za upomínku a 500 Kč za výzvu.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *