Air Bank: Malý tarif

Air Bank

Air Bank Patří mezi jedny z nejnovějších bank. Nicméně i přes svou minimální historii se stala velmi oblíbenou. Vše je dáno pochopitelně mediálním obrazem společnosti a také zajímavými produkty, které dokáže nabídnout. My se soustředíme na takzvaný Malý tarif, který představuje jedno z výhodných kont, jež banka svým klientům nabízí. Mimo jiné nabízí Malý tarif několik výhod, jež jsou spíše typické pro spořicí účet. Buďme tedy konkrétní a podívejme se na něj mnohem podrobněji.

Pohodlné bezplatné vedení účtu

U běžného účtu je velmi důležitý zejména pohodlný přístup k finančním prostředkům a účetním položkám. Malý tarif je typický i výhodnou úrokovou sazbou stanovenou na 1,5 %. Stačit vám bude pouhých 5 transakcí za měsíc, abyste na tuto výhodnou úrokovou sazbu mohli dosáhnout. Samozřejmostí jsou přehledné a velmi precizně řešené mobilní a internetové bankovnictví. Získáte mimo jiné možnost mít k dispozici až 10 bankovních kont zcela zdarma. Platby mezi rodinnými účty nejsou zpoplatněné. K tarifu obdržíte ještě 2 karty a 1 nálepku. Vybírat peníze lze jak z bankomatů, tak i na terminálech Sazky.

Plaťte méně…

Malý tarif od Air Bank je naprosto bezplatný. Peníze vás bude stát jen několik netypických služeb. Typické jsou v tomto ohledu třeba služby all inclusive. Ty vyjdou měsíčně na 100 korun. Obdržíte pak Velký tarif. Spolehnout se můžete na několik výhodných služeb, mezi které patří převody v rámci Air Bank do pouhých 24 hodin. Zadávání zahraničních příkazů je také naprosto triviální.

Jednoduché založení účtu

Jednoduše. Stačí jen vyplnit online žádost. Díky ní získáte osobní účet přímo z pohodlí vlastního domova od počítače. Na základě vyplnění žádosti obdržíte přístup do internetbankingu a přečtete si předloženou smlouvu. Následně dojde k převodu 1 koruny na naše konto. Smlouvu s podpisem naskenujete a zašlete na adresu banky.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.