Era kreditka

Era kreditka

Kreditní karta Era kreditka je ideálním partnerem v momentu, kdy budete trpět aktuálním finančním nedostatkem. Jestliže se rozhodnete uhradit některé konkrétní služby za pomocí bezhotovostního platebního styku, máte také vyhráno. Jedná se v podstatě o produkt, který je bezkontaktní, praktický, a navíc dokáže nabídnout půjčku až v hodnotě 250 000 korun. Výhodné úrokové podmínky jsou v tomto případě také samozřejmostí. Spolehnout se můžete i na celou řadu pojistek a období, jež nejsou zatížena placením úroků.

Hlavní výhody kreditní karty

Hned na počátku uveďme alespoň několik hlavních výhod pořízení si této kreditní karty. I díky tomu zjistíme, že se jedná o pozoruhodný produkt, který minimálně stojí za řeč. Era kreditka tedy nabízí například tyto služby:

–          úvěrový limit až do celkové výše až 250 000 Kč,

–          se založením klasického účtu máte limit 20 000 korun s absencí dokládání příjmů,

–          skvělé pojištění kreditní karty,

–          minimální měsíční splátka stanovené na 5 % z úvěru,

–          55 dní trvající bezúročné období,

–          minimální úrokové sazby od 21,90 %,

–          první rok bez jakéhokoliv poplatku za vedení,

–          zabezpečené platby na internetu díky 3D Secure.

Kreditka pro každého

Era kreditka je na rozdíl od mnohých jiných kreditních karet určena skutečně pro každého, kdo momentálně chce mít ve svých finančních prostředcích jasno. Využít výhodné půjčky, kterou tato kreditní karta nabízí, se rozhodně vyplatí. K získání karty je zapotřebí jen dosažení plnoletosti a také být občanem České republiky.

Získejte nadstandardní služby Era kreditky

Spolehnout se budete moci i na spousty zajímavých bonusů. Jmenovat bychom mohli především prodloužení záruky o jeden rok při nákupu tabletů anebo mobilních telefonů. Výborná je mimo jiné i služba Cash Back. Zapomenout nelze ani na pojištění proti poškození, které je také poměrně důležité a potřebné.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.