Tesco karta

Tesco Clubcard Premium

Kreditní karta Tesco je poměrně známým a zajímavým bonusem, který svým zákazníkům nabízí tento obchodní řetězec. Pravda je taková, že společnost Tesco dokáže poskytnout velmi zajímavé bonifikace všem zájemcům o konkrétní úvěr. Jestliže se chcete dostat ještě k větším bonusům a zvýhodněním, vyplatí se Clubcard kreditní karta Premium v podobě platební karty MasterCard. Jaké jsou její hlavní devízy, se podrobně podíváme v následujících řádcích.

Sbírejte body jako o život

Důležité jsou u této kreditní karty zejména body. Jejich sbírání je možné prakticky při jakémkoli nákupu v některém ze supermarketů nebo hypermarketů společnosti Tesco. Body získáte již za pouhých 10 korun z nákupu. Velikost bodů se pochopitelně odvíjí zejména od toho, kde konkrétně budete váš nákup realizovat. V obchodech Tesco konkrétně získáte 2 body. U partnerů programu Premium se odměna pohybuje od 2 do 20 bodů. Záleží samozřejmě na konkrétním partnerovi a celkové výši nákupu. U ostatních obchodníků se jedná o 1 bod. Za 1000 bodů pak obdržíte 100 korun.

A co půjčka?

Mimo zmiňovaných bodů lze samozřejmě využít také možnosti úvěru. Ten je typický také hned několika zajímavými výhodami. Začít bychom mohli třeba bezúročným obdobím v době trvání 51 dnů. Jinak se úroková sazba pohybuje od 2,19 %. Bude-li se jednat o sumu přes 30 000 korun, můžete se spolehnout na velmi výhodnou úrokovou sazbu 0,99 %. Vše si samozřejmě můžete pohlídat sami a nastavit si úvěr dle potřeby.

Pojistěte si jednoduše pravidelné splácení

Určitě stojí za to pojistit si pravidelné splácení. Jestliže skutečně chcete, abyste embosovanou platební kartu měli jako spolehlivý finanční produkt, pak máte šanci pojistit si ji. Nabízí především technologii 3D Secure a některé z následujících pojišťovacích služeb:

–          pojištění pracovní neschopnosti,

–          pojistka při ztrátě zaměstnání,

–          pojištění při invaliditě III. stupně,

–          pojistka při úmrtí.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

4 komentáře

  1. Hudcová Emília Odpovědět

    za svoji clubcard jsem skutečně žádné vyúčtování nedostala pravděpodobně bylo kolem 20.4.20189
    č.karty 634009 560021553714
    děkuji

  2. Eva Markvartová Odpovědět

    Dobrý den,mám clubcard prémium přes rok a ješťě ani jednou jsem nedostala vyúčtování za žádné období výhody,slevy.Když jsem se chtěla přihlásit pres abku, tak mi to píše,že mé přihlašovací údaje jsou špatné. Číslo mé karty je634009560037870425.Tímto Vás žádám o opětovné zasílání vyúčtování papírově.Pokud mi nebude vyhověno ruší kartu .děkuji Markvartová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *