Hypotéka Equa Bank

Equa Bank hypotéka se vyplatí

Půjček na bydlení je dnes spousta, nicméně mnohé nedokážou svou kvalitou a podmínkami, jež nabízí, uspokojit požadavky potenciálních klientů. I proto je zapotřebí vybrat tu správnou půjčku, která vaše požadavky uspokojí. Klasiku představují zejména hypoteční úvěry. Ty jsou určeny speciálně právě na bydlení a z dlouhodobého hlediska jsou mnohem výhodnější, než je tomu u standardních nebo překlenovacích úvěrů. Naším tipem je hypotéka u Equa Bank. Právě na ni se budeme speciálně soustředit a pokusíme se upozornit na veškeré její charakteristiky.

Získejte až 25 000 000 korun

Hypotéka od Equa Bank dokáže nabídnout až celkových 25 000 000 korun. Pokud si tedy hodláte stavět větší sídlo anebo potřebujete investovat vybudování firemního areálu, máte jedinečnou možnost. Všemu se přizpůsobí i celková doba splatnosti pohybující se v rozmezí od 60 do 420 měsíců. Výhodná je i úroková sazba, která se momentálně dostala až na pouhých 1,99 %. O takovéto sazbě se mohlo žadatelům ještě před několika roky pouze zdát.

Hlavní plusy hypotéky

Vynikající je možnost vyřízení hypotečního úvěru přímo u Equa Bank do pouhých 2 minut. Ihned tak můžete mít jistotou, že vaše stavitelské sklony mohou být naplněny následným skutkem. Celé vyřízení je bezplatné, což vám také do značné míry ušetřit finanční prostředky. Zdarma jsou i ostatní služby, jako je třeba vedení úvěrového účtu a některé další součásti. Předčasné splacení je také velmi výhodné.

Nemusíte nutně investovat do stavby

Hypotéka od Equa Bank není podmíněna tím, že budete finanční prostředky nezbytně investovat pouze do stavby samotné. Klidně za peníze z hypotečního úvěru můžete dům koupit. Zaplatit ale můžete i jakékoli služby. Hodit se může i na studium v zahraničí anebo na cokoli jiného. Je to zkrátka pouze a jednoduše jen na vás samotných.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *