eFrank.cz: Digitální investiční poradce

Investice

O výhodách investic zřejmě nikdo nepochybuje. Jedná se o velmi dobrou možnost, jak si vybudovat dostatečný pasivní příjem. Nespornou výhodou je, že začít investovat můžete i s málem, jediné, co potřebujete, je určitá znalost základních pravidel investování, protože existují bezpečné investice s poměrně malým rizikem a investice, které jsou velmi rizikové, nicméně s mnohem větším výnosem. Investice se chápe jako část příjmu, kterou vložíte někam (do dlouhodobých statků) za účelem vytvoření zisku. Nepřináší sice zisk okamžitě, ale na druhou stranu (za určitých podmínek) trvale. Jestliže se v oblasti investování neorientujete, můžete využít investiční poradenství, které bývá velmi dobrým startem při investování, protože budete sbírat zkušenosti a zároveň můžete své investice konzultovat se zkušenými poradci.

Kurz o investování zdarma s eFrank.cz

Zajímavou možnost, jak začít investovat nabízí portál eFrank.cz, který vás srozumitelně provede světem investic. Digitální investiční poradenství je dnes velmi výhodná volba, ovšem je třeba hledat opravdu zkušené poradce. Společnost Fichtner s.r.o, jenž provozuje investiční portál eFrank, spravuje investice v hodnotě více něž 1,93 miliard korun a nabízí zkušený tým poradců, kteří se v oblasti financí a investování pohybují řadu let. Jak můžete začít investovat? Digitální investiční poradce Frank vás nejprve provede kurzem zásad investování inteligentního investora, kde získáte základní přehled. Aby jste získali přehled investic přesně na míru pro vás, musíte vyplnit investiční mapu. Dále určíte na simulátoru investic svůj rizikový profil a na základě toho bude vyhodnocen seznam investic na míru přímo pro vás. Nakonec si stačí založit účet a začít investovat, v případě nejasností máte samozřejmě možnost vše konzultovat s profesionálním týmem investičních poradců. Vybírat můžete z více než 50 000 možností, kam investovat. Frank nabízí tři základní možnosti investic. Jestliže chcete začít investovat s minimálním nákladem, můžete využít službu zdarma. Získáte základní přehled o investování, na míru vygenerovaný seznam investic a neomezené množství investičních cílů.

Placené Frank poradenství

Toto poradenství je vhodné pro klienty, kteří své investice myslí naprosto vážně a profesionálně, pro ty, kteří chtějí investovat od 500 000 Kč do 5 milionů korun. Získáte prakticky kompletní servis poradenství, za který platíte 25 % ze zisku, jednorázově zaplatíte 4 990 korun. Placené Fichter poradenství. Kompletní poradenství se vším všudy, včetně osobního setkání, určené pro ty, kteří investují více než 5 000 000 korun. Jednorázově zaplatíte 12 100 Kč až 54 450 Kč, ovšem dále vám není strhávána žádná část ze zisku. eFrank samozřejmě dodržuje základní zásady bezpečného investování. Dbá na diverzifikaci a vaše investice správně rozloží do světových regionů, sektorů, měn apod., aby minimalizoval rizika. Stále také sleduje, jestli nabízené a doporučené produkty splňují kritéria bezpečného financování.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.