Andrej Babiš

Dva dny volna pro státní zaměstnance: Trapná premiérova předvolební fraška

Blíží se volby, a tak je zapotřebí slíbit všechno, aby byla daná strana zvolena. Andrej Babiš je si tohoto faktu velmi dobře vědomý, a tak slibuje, kudy chodí. Ostatně předvolební boj byl vždy o dezinformacích, lžích a marných slibech. Smutné, ale naprosto účelné a trefné. Aktuálně hodlá dát premiér dva dny volna navíc státním zaměstnancům, kteří jsou očkováni. V současné době poměrně účelná předvolební záležitost.   

Mediální kampaň už jede

Informace o dvou dnech navíc bude ve všech médiích a premiér to dobře ví. Mediálně jej nechtěně nebo chtěně podpoří také opozice, jež do něj pochopitelně začne tepat a věc se bude mediálně skvěle přetřásat. Proč to navíc premiér dělá? Míří na svou další cílovou voličskou základnu, státní zaměstnance. Těch je spousta a mohou jej volit. Možná nakonec i budou.

Akce na podporu očkování? Nesmysl

Jaký má význam volno pro lidi, kteří už jsou očkovaní několik měsíců? Vůbec žádný. Podotknout je třeba, že volno si budou moci lidé vzít i zpětně.

Kdo to zaplatí? Babišovi nevoliči

Dalo by se také říct konkurence. OSVČ a jiné segmenty odvádějící daně musejí mít nyní opravdu velkou radost. Vždyť se budou podílet na efektivním provozu státu. Ten šlape jako hodinky. Vždyť jsme byli nejhorší v covidu. I tato skutečnost zakryla další kauzy, které se současného premiéra týkají. Střety zájmu, údajné podvody a další. To vše se nyní zakrývá bohulibým volnem pro státní zaměstnance.

Zdroj info: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ockovani-statni-zamestnanci-budou-mit-dva-dny-volna-navic-40367622

Andrej Babiš: Náhledové foto Úřad vlády ČR

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

7 komentářů

 1. Vladimír Vesely Odpovědět

  Dva dny volna po očkování proti kovidu zaměstnancům statni správy je jasný přervolební agitační akt. Může Babišovi přinést hlasy těch, kteří z toho profitují. Může mu, a v to doufám, sebrat hlasy daleko více voličů, kterým se tohoto privilegia nedostalo. Myslel na to pan Prchal? Všichni jsme si rovni, někteří jsou si rovnější.

 2. Petr Odpovědět

  Náš první prezident T.G.Masaryk by se v hrobě obracel, kdyby viděl, kdo vede ČR a jaká banda hloupých a retardovaných lidí tyto představitele státu volí. To, že si Stbák zaplatí skoro vše, je jasné, protože nakradl peněz dost jak v ČR, tak v EU. Hlupáci samozřejmě neví, že to jednou budou muset zaplatit. Bohužel to budou platit ti pilní a pracovití, ne ti, co od něj dostávají značnou podporu. Ostuda pro Českou republiku je obrovská. Pokud budete v říjnu zase jen sedět doma, tak budete i nadále přispívat koncernu ala STB-Babiš! A důchody mají jen teď jeho voliči.

 3. Jaroslav Odpovědět

  Souhlasím s tím, že jakákoliv odměna za očkování je fraška, nikoliv však předvolební, ale unijní. Vrcholem je evropský covid-pas. Můj osobní názor je, že celý covidový humbuk je z větší části pouze fantastický kšeft pro výrobce a distributory. Máme-li cca 200 nově nakažených denně a zavíráme celou republiku, nevím, zda je to k pláči či k smíchu. Bohužel asi není cesta ven, když onu „strategii“ vyhlásil sám neomylný Brusel.

 4. Coffeboy Odpovědět

  Další důkaz toho, že očkování nemá nic společného se zdravím.
  Lidé se očkují proto :
  aby mohli odjet na dovolenou
  aby mohli chodit na společenské akce
  aby dostali mobil
  aby dostali tenisky
  a teď aby dostali dva dny volna.
  A co zdraví ?????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *