Do půl hodiny na stole anebo Tesco zahajuje spolupráci s Dáme jídlo

01_nakupy

Také jste už mnohokrát při vaření zjistili, že vám chybí ta či ona surovina? A spočítali jste si, kolik času by vám zabrala cesta o do obchodu a zpět a raději jste se rozhodli improvizovat? Díky novému projektu společnosti Tesco už dost možná nebudete muset.

Celkem 10 (prozatím) pražských prodejen se totiž rozhodlo spolupracovat se známou rozvozovou společností Dáme jídlo. Nově se tak nebudete muset spokojit při ukojení hladu jen s hotovými jídly z restaurací, ale budete si moci také něco chutného uvařit i sami, a to prostřednictvím surovin z Tesca. K dostání budou samozřejmě i nejrůznější hotová jídla a další šikovné produkty, které byste mohli potřebovat.

Přes 600 produktů v nabídce

Prozatím jde o o nabídku dostupnou pouze v Praze. Objednat si můžete přes 600 položek, které vám domů dorazí v rozmezí 15-45 minut. Ovšem průměrný čas doručení se pohybuje okolo půl hodiny. Takže než byste se oblékli, přezuli a došli k regálům, budete mít už vše potřebné dávno doma.

Nákupní koš

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Objednávat bude možné přímo přes web či aplikaci Dáme jídlo. Stačí jen kliknout na kolonku Tesco expres a začít vybírat. Jednoduše si objednejte nákup a v rekordně krátkém čase ho máte doma. Tomuhle se nemohou urovnat žádné dovozové služby u nás.

Rychle se rozvíjející segment quick commerce

Ve světě však nejde o nic příliš nového. Koncept quick commerce patří k nejrychleji se vyvíjejícím odvětvím světového trhu a přidávají se k němu stále nové a nové subjekty. I Tesco počítá s tím, že nabídku dostupných míst a prodejen bude postupně rozšiřovat. A navyšovat se bude i sortiment.

A kolik zaplatíte? Cena za doručení bude jednotná – 69 korun na váš nákup musí být větší než 99 korun. Ideální koncept pro zapomnětlivce nebo jednoduše pro ty, kteří neradi chodí na menší nákupy a přitom si rádi dopřávají čerstvé potraviny. Prozatím sice jen v Praze, vše je však na dobré cestě k tomu, aby se brzy celý koncept rozšířil do celé ČR.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Mít peníze je hezké. Orientovat se v této oblasti ještě důležitější. Pokusím se vám svými články pomoci.