Dejte botám druhou šanci. Odneste je do prodejny CCC a získejte nové se slevou

boty

Polská společnost CCC přišla s novou službou. Za každý pár bot, který byste vyhodili, získáte poukaz na novou obuv. Jedná se o možnost, jak udělat něco pro dobrou věc, a ještě z toho mít do jisté míry zisk. Jak to funguje a jaká jsou pravidla?

Obnošené boty, které byste jinak vyhodili, jednoduše můžete odnést do kterékoli prodejny CCC v ČR. Uděláte něco pro dobrou věc a zároveň získáte slevu na novou. Udržitelným způsobem se tak zbavíte starých bot a výhodně získáte nové. Jak to funguje?

CCC přichází do ČR s novinkou

Známá polská obuvnická společnost CCC přichází do ČR s novinkou. Přinesete do jakékoli prodejny CCC obnošený pár bot a dostanete za něj odměnu v podobě poukazu. Voucher je platný po dobu 90 dnů od data jeho vystavení. Obuv můžete přinést osobně do prodejny CCC a předat zaměstnancům na prodejně. Další možností je odevzdání obnošené obuvi do sběrného boxu, který slouží k tomuto účelu.

Seznam sběrných boxů v ČR

Centrum Stromovka, Veletržní 24, 170 00 Praha 7 – Holešovice

IGY Centrum, Pražská tř. 1247/24, 370 04 České Budějovice

Centro Zlín, tř. 3. května 1170, 763 02 Zlín

Globus Hypermarket, Hradecká 408/40, 621 00 Brno-Ivanovice

Nákupní centrum Géčko Liberec, Sousedská 599, 460 01 Liberec

Využití odevzdané obuvi

Každý pár bot bude využit. Můžete přinést jakoukoli obnošenou obuv, nezáleží na značce ani místu, kde jste boty pořídili. Obuv, která nebude mít díry a zkrátka v ní půjde chodit, bude použita na charitu. Ta, která už prostě nepůjde poslat dát, tak se použije na výrobu dalších předmětů. Nemusíte se tedy bát, že byste boty přinesli do prodejny zbytečně. Je třeba však dodržet základní podmínky. Které?

Akce „Dejte svým botám druhý život“

Boty musí být spárované, tj. přinést pravou i levou botu. Nesmí být mokré, špinavé, zablácené a nést stopy plísně apod. Podrážka bot nesmí být perforovaná, prasklá či se prostě drolit. Za každý předaný pár obuvi splňující podmínky máte nárok na jeden poukaz. Podmínkou jeho využití je nákup obuvi v prodejně CCC v hodnotě vyšší než 499 Kč. Poukaz lze kombinovat s dalšími slevami, akcemi a zahrnuje i zlevněné zboží. Jeden poukaz je možný použít na pořízení jednoho páru bot. Poukaz není možné uplatnit na objednávky z webu ccc.eu ani tabletu na prodejně.

Zdroj: https://ccc.eu/cz/pravidla-pro-propagacni-akci-dejte-svym-botam-druhy-zivot

https://www.kupi.cz/magazin/clanek/27216-obnosene-boty-ccc

Náhledové foto: Pixabay