Daň ze vzduchu a sňatky kněží s dětmi: Předvolební marnost pokračuje

Kněz

Že by Andrej Babiš opět vyhrál volby? Někteří s tím počítají, jiní se snaží hledat kohokoli, koho by zvolili, aby tomuto zabránili. Divit se jim bohužel nelze. Přesto se premiérovi nahrává, a to i v politických kruzích. Možná nechtěně, možná nešťastně, ale reálně. Typická jsou lehkovážná prohlášení a hoaxy mnohých politiků. Třeba ten od Markéty Vyvlečkové.

Pirátské zavedení nových daní

Přesně tento tweet sdílela Markéta Vyvlečková, žena kandidující na 20. místě kandidátky koalice SPOLU v Moravskoslezském kraji. Jednalo se o hoax, který hovořil o tom, že Piráti zavedou daň ze vzduchu. Dovětek této ženy o babičce dodal na rádoby vtipnosti vyjádření. Ostatně podívat se na na hoax můžete sami.
Hoax

Foto: Twitter Markéty Vyvlečkové

Odveta na sebe nenechala dlouho čekat

A byla nadmíru tristní. KDU razí tezi, že gender problematika by neměla být akcentována. Na twitteru se objevil obrázek s nápisem „Legalizujeme sňatky kněží s dětmi“. Vše samozřejmě doprovázela fotografie kandidátky.

Babišův PR tým se směje

Aby ne, vždyť na sociálních sítích se mezi sebou škubou příznivci obou koalic. Kvůli čemu? Bezvýznamným hoaxům. Možná Andrej Babiš v Průhonicích ani stánek nepotřeboval, nahrává se mu jen tak zbůhdarma.

Zdroje info: https://twitter.com/VyvleckovaM/status/1423910827422326784
https://twitter.com/VyvleckovaM/status/1424421592449306629

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.