Curve karta – sjednocení všech vašich platebních karet

Peněženka už nemusí praskat ve švech, není nutné, abyste u sebe měli několik různých karet, když přeci stačí jedna jediná! Původně britský systém se rozšířil do celého světa, ušetří nejen místo, ale samozřejmě také čas, jenž pak můžete věnovat kamkoliv jinam. V každém z českých bankomatů vybíráte bez poplatků, což je dnes už možná standard – ale abyste vybírali zcela bezplatně také v zahraničí, už je příjemná novinka.

Základní verze této karty vůbec nic nestojí

Na měsíční poplatky nebo fakturu za vystavení karty zapomeňte, Curve Free nestojí, jak už název napovídá, ani jedinou penny, respektive korunu. Samozřejmě existuje i možnost prémiového účtu, ten je ale určen spíš pro klienty, pro něž bude Curve karta hodně častým pomocníkem i na cestách v zahraničí. S mobilní aplikací a kartou půjde vše rychleji, ať už platba za hotel, pronájem auta nebo třeba nákup v supermarketu. O zabezpečení se také obávat nemusíte, je totiž na špičkové úrovni, podobně jako u klasických platebních karet. Při ztrátě lze kartu jedním kliknutím v mobilní aplikaci zablokovat a předejít tak možným budoucím potížím.

Curve karta recenze hovoří jasně, tento platební mechanismus lze propojit s vybranými českými bankami – a pokud používáte alespoň tři různé karty – vyplatí se vám do tohoto vysokorychlostního vlaku také nastoupit. Při objednávce je třeba trpělivosti, protože kvůli vysoké poptávce můžete čekat zhruba dva týdny. Pokud ale při registraci uvedete kód 4THNP, můžete se následně těšit na milý bonus v hodnotě pěti liber. Všechny vaše karty se napárují do jedné, nejen v českých obchodech vše funguje velmi dobře a stačí vám zapamatovat si jeden univerzální PIN. Curve karta okamžitě po platbě posílá notifikaci na mobilní telefon a budete tak mít skvělý přehled o všech svých výdajích.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *