Covid pomalu ustupuje: Nastal čas pro efektivní investici do nového byznysu

Začátky podnikání

Uvažujete o nastartování podnikání? Možná, že jdete do nějakého byznysu úplně od začátku tradiční cestou. Při té samozřejmě musíte počítat s poměrně velkým množstvím různých administrativních a jiných úkonů. Jestliže chcete začít rychleji, není problém nějaký rozjetý byznys koupit, případně si nějaké podnikání pronajmout. Možná se to vcelku jednoduše řekne, ale hůře řeší. Tyto komodity nejsou na trhu až tak tradiční a možná neznáte speciální portál, kde tak můžete učinit. My vám v následujících řádcích takovou službu představíme podrobněji.

Pohodlný nákup a prodej byznysu online

Naším tipem je projekt Byznys na prodej. Jedná se v podstatě o největší portál zabývající se prodejem a nákupem podnikání u nás. Jedná se v podstatě o přímý prodej, takže si můžete být jistí absencí jakýchkoli dalších zbytečných poplatků, které jsou jinak bohužel běžnou záležitostí. Právě ony mnohdy zájemce o podnikání odradí od jejich podnikatelského startu.

Jednoduché, rychlé a efektivní

Ať už potřebujete najít byznys, nebo své podnikání prodat jiné osobě, budete to mít velmi jednoduché. Pokud budete nakupovat, jednoduše si vyfiltrujete příslušný obor podnikání a můžete kontaktovat prodejce. V opačném případě zadáte několik údajů, aby se kupující lépe orientoval. Jedná se především o:

  • vyplnění kraje,
  • cenový odhad,
  • popis a typ dané nabídky.

Kontaktní údaje budou samozřejmě anonymní a kontakt na samotného zájemce obdržíte jednoduše prostřednictvím emailu.

Do 15. června bezplatně!

Ať už uvažujete o prodeji či nákupu podnikání, nebo ne, rozhodně byste měli vědět o akci, kterou zmiňovaný portál aktuálně nabízí. Vložení inzerátu je do 15. června zdarma. Zpoplatněno bude až po tomto datu. Za vyzkoušení tedy nedáte aktuálně vůbec nic.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.