Pojištění

Co všechno byste měli brát v potaz při výběru cestovního pojištění

Individuální cestovní pojištění se řadí mezi nejoblíbenější pojišťovací produkty. Není se čemu divit. Na dovolenou se chystá v podstatě každý z nás. Stejně tak jsou u mnohých povolání nezbytností pracovní cesty a užít si takévého víkendu v některém z evropských velkoměst taktéž stojí za to. Jestliže chcete mít v zahraničí dokonale krytá záda, měli byste se spolehnout na specialisty. Určitě je ale zapotřebí brát v potaz mnoho faktorů při výběru správné pojistky. My se na ně stejně jako na konkrétního poskytovatele soustředíme podrobněji.

Skutečně komplexní balíček

V první řadě je zapotřebí dbát na pojistné limity a na to, co všechno bude nabízené cestovní pojištění do světa obsahovat. Co se týká pojistných limitů, tak ty se pohybují zhruba od 1 do 10 milionů korun. Čím vyšší, tím samozřejmě lépe. U některých pojišťoven dokonce částka není omezena. Soustřeďte se i na to, jestli jsou součástí produktu i výdaje spojené s ošetřením chrupu, který může na dovolené zazlobit. V neposlední řadě byste měli vědět, jestli jsou v ceně úrazová pojistka vztahující se ke sportování v zahraničí anebo pojištění ztráty zavazadel.

Asistenční služby nonstop

Pokud budete mít při pobytu v zahraničí nějaké problémy, obrátíte se logicky na asistenční služby. Ty musí být k dispozici nepřetržitě a hlavně byste se měli domluvit v češtině. Stres a možná neznalost cizího jazyka by mohly napáchat nepříjemnosti. Moderní cestovní pojištění online musí nabízet bezchybné asistenční služby se vším všudy.

Union pojišťovna nabízí několik novinek

Naším tipem pro realizaci uzavření cestovního pojištění online je Union pojišťovna. Nejen, že má ve svém portfoliu neomezené limity na léčebné výlohy, ale nově poskytuje také pojištění automobilu na dovolenou s tím, že vám může být zapůjčeno náhradní vozidlo až po dobu 10 dnů.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *