Půjčka bez doložení příjmu Cetelem

Půjčit si peníze bez dokládání vlastního příjmu dnes není nijak neobvyklou záležitostí a mnohé společnosti tyto úvěry nabízejí již zcela standardně. Ne všichni poskytovatelé dokážou nabídnout naprosto transparentní podmínky a umí být ke svým klientům féroví. I proto je ideální vsadit na jistotu v podobě půjček bez doložení příjmů od společnosti Cetelem. Ta se řadí mezi dlouhodobě úspěšné poskytovatele nebankovních půjček. Podívejme se tedy na podmínky, za nichž své produkty nabízí.

Půjčte si až 200 000 korun

Získat prostřednictvím této nebankovní půjčky můžete až 200 000 korun. Nejnižší možnou půjčenou sumou může být přitom 20 000 korun. Velkou výhodou tohoto úvěru je i jeho dlouhodobá splatnost. Navolit si budete moci splácení od 6 do 96 měsíců. Úroková sazba začíná na 6,9 %, takže i z pohledu výše celkového přeplatku bude půjčka velmi výhodná. Samozřejmostí je i neúčelovost úvěru, takže si peníze budete moci užívat dle vaší libosti tak, jak jen budete sami chtít.

Výhody půjčky Cetelem

Hlavní výhodou, kterou půjčka bez doložení příjmu Cetelem disponuje, je zejména fakt, že k její realizaci nepotřebujete dokládat pravidelný příjem. Pokud tedy nemáte zaměstnání, nemusíte nijak zoufat, jelikož na peníze dosáhnete také. Výborná je i variabilita splátek. Půjčka u společnosti Cetelem také slibuje odměny za včasné splácení a nulové poplatky. Sjednat si ji můžete velmi pohodlně přímo z domova. Stačí vám k tomu pouze počítač, tablet nebo jiné chytré zařízení.

Nejčastější využití půjčky Cetelem

Půjčka Cetelem je využívána nejčastěji na konsolidace stávajících úvěrů a také na nákup nového automobilu. Zapomenout nemůžeme ani na modernizaci domu či bytu. Pokud se chcete na tuto půjčku podívat podrobněji, zamiřte na portál půjčka.co. Právě tady si tento úvěr můžete velmi rychle a výhodně.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.