Co je Vataonline půjčka

Vataonline

Vata Online půjčka rozhodně nepatří mezi tradiční pojmy na poli finančních prostředků a péče o ně. Pokud i vy tápete a snažíte se o ní získat relevantní informace, jste na správné adrese. Nabídneme vám totiž dostatek charakteristik této půjčky, takže budete mít přehled o tom, zdali se vám momentálně hodí, anebo raději zvolíte nějakou jinou finanční instituci. Pokud se začtete do následujících řádků, získáte o ní potřebné povědomí.

Co je Vataonline?

Termín Vataonline není až tak velkou neznámou, jelikož se jedná o poskytovatele úvěru, který na trhu působí již od roku 2011. Jedná se o tuzemskou společnost, která si za dobu svého působení stihla vytvořit poměrně solidní renomé. Zajímavou záležitost nabízí od roku 2012. Jedná se v podstatě o snížení úrokové sazby lidem, kteří předčasně splatí svůj úvěr. Šlo prakticky o krok, který byl na našem trhu zcela ojedinělý. V stejném roce přišla mimo jiné také s prodloužením splatnosti konkrétního nabízeného úvěru.

Výhody půjčky Vataonline

Velkou výhodou nebankovní půjčky ihned u zmiňované společnosti je především fakt, že nabízí maximální variabilitu. Zvolit klidně můžete přímo půjčku určenou pro VIP zájemce. Ti si mohou půjčit v maximu klidně až 10 000 korun. Jinak je standardně poskytována suma pohybující se mezi 1000 až 4999 Kč. Celková doba splatnosti je od 5 do 35 dní. Hlavní výhodou je bezesporu status velmi rychlé půjčky. Vždyť úvěr dostanete do pouhých 15 minut, což je u podobných produktů zcela ojedinělou záležitostí. Samozřejmostí je i absence skrytých poplatků.

Nevýhody úvěru

Za nevýhodu je možné považovat snad jen fakt, že na splácení máte pouze 35 dnů. Při porovnání půjček ale zjistíte, že se jedná o zcela standardní dobu. Jinak musíte mít příjem minimálně 7000 korun měsíčně a je nutné zaslat registrační poplatek ve výši 1 koruny.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.