Chcete odměnit svůj tým skvělou firemní zábavou? Jeďte do Prahy

Teambuilding

Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikání se pohybujete, neustále musíte udržovat motivovaný tým zaměstnanců. V dnešní době ani zdaleka nestačí odměny v podobě financí. Mladá generace totiž požaduje i další formy uznání. Dobrou volbou jsou například pravidelné teambuildingy. Jak takovou zábavu uspořádat?

Práce i zábava

Mezi nejvyhledávanější způsoby zábavy patří hlavně eventy v Praze, přičemž se vážně není čemu divit. Do hlavního města je to blízko ze všech koutů země. Zároveň nabízí velmi populární možnost v podobě prostorné Chuchle Areny. Ta disponuje ohromným množstvím vnitřních i vnějších salónků a stanů, díky čemuž snadno uspořádáte rodinnou sešlost, obchodní schůzku i neformální akci se zaměstnanci.

Zdaleka nejdůležitějším kritériem jsou konferenční prostory v Praze, které vám nabídne daná lokalita. Budete si totiž moci vybrat rovnou ze čtyř druhů salónků, v nichž lze uspořádat prezentaci nebo třeba motivační proslov. Samozřejmostí je wi-fi připojení a pohodlné sezení, stejně jako profesionální ozvučení. O přestávkách si vychutnáte úžasný výhled na okolí a vyhlášenou místní kuchyni.

TeambuildingFoto: Chuchlearena.cz

Čas na akci

Žádný teambuilding ani firemní akce v Praze se neobejdou bez uspořádání zábavných akcí pro všechny zúčastněné. Základem úspěchu je profesionální catering. Bez toho to opravdu nejde. Jedinečný zážitek se však skládá hlavně ze sledování dostihů a koňského parkuru. Věřte nám, že dané činnosti si zamilují jak mladší, tak starší ročníky.

Pronájem školící místnosti i doprovodného programu přitom není ničím složitým. Stačí si otevřít webové stránky pod vloženými odkazy, získat inspiraci a poté se spojit s majiteli. Ti jsou velmi ochotní a rádi vám pomohou se sestavením opravdu originální zábavy. Ve výsledku si lze vybrat z desítek a desítek aktivit.

Náhledové foto: Chuchlearena.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.