AAA Taxi

Cestujte levně: Taxi v Praze se slevou 40- 47%

Každý z nás sleduje slevy a výhodné cenové akce. Nejčastěji se jedná o potraviny, hledání levných dovolených a také mnohých zajímavých služeb. Jen málokoho by napadlo, že se cenové akce mohou vztahovat i na přepravování osob. U hromadné dopravy již s nějakým zvýhodněním počítáme automaticky. Sleva u vozů taxi je ale pro většinu z nás pouze fikcí. Opak je ovšem pravdou, protože společnost AAA Taxi nabízí jízdu svými vozy se slevou 40 až 47%. Buďme tedy konkrétnější a soustřeďme se na služby této společnosti stejně jako na uváděnou slevu podrobněji.

Pouze 14,90- 16,90 korun za ujetý kilometr

Společnost AAA Taxi patří mezi nejznámější taxislužby v České republice, a to především díky své spolehlivosti a rychlosti. Nyní se k těmto přednostem přidává ještě zmiňovaná sleva. Momentálně činí u této společnosti cena za kilometr pouhých 14,90 až 16,90 korun. Jen pro srovnání je třeba uvést, že maximální cena, kterou stanovil Magistrát hlavního města Prahy, činí 28 korun za stejnou vzdálenost, tedy za kilometr. Ideální je obrátit se přímo na dispečink či web této společnosti a zjistit si cenu jízdy se slevou.

Sleva skutečně pro každého

Snížena cena za služby AAA Taxi se vztahuje opravdu na každého. Objednáte si ji jednoduše na dispečinku 14 014. Určitě se nebudete muset ohlížet ani na to, jestli vlastníte průkazy ZTP, ISIS kartu anebo jiné doklady, které jinak opravňují ke zvýhodněným cenám. Do pěti minut, respektive do jedné minuty v centru Prahy, u vás bude žlutý taxík AAA, který vás levně odveze tam, kam budete potřebovat.

Vyberte si vůz

Pokud máte nějaké speciální požadavky na vůz společnosti AAA Taxi, pak můžete využít mimo dispečinku i speciální mobilní aplikace. Zvolit si přímo konkrétní typ vozů, způsob platby anebo výbavu automobilu můžete přímo prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Stáhnout si aplikaci můžete jak z App Store, tak i z Google play.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *