Cestovní pojištění

Cestovní pojištění online: Co vše si při jeho výběru rozmyslet

Chystáte se na dovolenou do zahraničí? Vaše pravidelné služební cesty míří mimo Českou republiku? Pak rozhodně nezapomínejte na spolehlivé cestovní pojištění, které vám bude skvělým partnerem. Není se čemu divit, budete se cítit mnohem lépe, jelikož jakékoli problémy, jež mohou vzniknout, budou velmi rychle řešeny, a vy tak nebudete tratit finanční prostředky. Jak ale cestovní pojištění vybírat? Na trhu existuje spousta produktů. Ne všechny jsou kvalitní a spolehlivé. Jak tedy na výběr cestovního pojištění online?

Porovnání pojistek jako základ

V první řadě je vhodné porovnat hned několik produktů, které jsou na internetu nabízeny. U jakéhokoli pojištění online na míru existuje spousta aspektů, jež je zapotřebí porovnávat. Rozhodně nevycházejte pouze z celkové ceny, již bude nezbytné zaplatit poskytovateli pojistky. Řídit se vyplatí i dalšími kritérii. Jsou jimi například:

–          limity léčebných výloh,

–          úrazové pojištění,

–          rozsah asistenčních služeb,

–          pojištění zavazadel,

–          pojištění nákladů spojených s technickou pomocí při záchranné akci.

Zapomeňte na limity!

V každém případě se vyplatí soustředit se na limity pojistného plnění. Ty jsou často nastaveny tak, že při nějakém složitějším zranění nebo onemocnění můžete platit extrémně vysoké sumy. Na trhu existuje i několik pojistek online, které se vyznačují absencí jakýchkoli limitů. Jakékoli ošetření, léky, péče při hospitalizaci a další výdaje budou kryty do poslední koruny pojišťovnou. Cestovní pojištění bez limitu vás prostě nenechá na holičkách a nemusíte čekat zpětně žádné výdaje.

Union pojišťovna nabízí komplexní pojistku na míru

Naším tipem na moderní spolehlivé cestovní pojištění online jsou produkty Union pojišťovny. Tato společnost působící na trhu již od roku 1992 nabízí krátkodobé i celoroční cestovní pojištění bez limitů. Spolehnout se u jednotlivých produktů můžete i na asistenční služby v rodném jazyce 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Zapomenout nelze ani na další součásti pojistky, mezi něž se řadí například pojištění zavazadel či odpovědnosti za škodu. Přímo online si vše nekonfigurujete sami dle potřeby.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *