Cestovní pojištění mBank

mBank cestovní pojištění

Vyrážíte na cesty a potřebujete se výhodně pojistit pro nejrůznější případy? Pokud ano, můžete zvolit třeba cestovní pojištění mBank. Právě ono totiž nabízí spousty nejrůznějších konkurenčních výhod. Společnost mBank patří mezi tradiční bankovní domy, které působí na území nejen České republiky. V současnosti nabízí zcela inovativní mKonto a mPůjčku Express. Cestovní pojištění nabízí také spousty nesporných výhod. Zaměřme se na ně tedy blíže.

Dokonalá ochrana zdraví vaší rodiny

Patříte-li mezi stávající klienty společnosti mBank, můžete si pohodlně v internetovém bankovnictví nastavit cestovní pojištění sami. Aktivace v sekci moje finance a karty není nijak složitá. Noví žadatelé si cestovní pojištění sjednají při vyplňování žádosti o kartu anebo při zařizování osobního účtu u mBank. Spolehnout se budete moci na platnost cestovního pojištění po celou dobu validity karty. Pokud se bojíte omezení počtu cest do zahraničí, nemusíte! Obavy mohou jít stranou a vy můžete vyrazit kdykoli.

Varianta Rodinné Classic a Rodinné Gold

Tento druh cestovního pojištění je určen pro držitele kreditní, popřípadě debetní karty a pro další spolucestující v podobě rodinných příslušníků. U rodinného Gold je situace stejná s tím, že je daná osoba majitelem kreditní karty Gold. Za rodinné příslušníky se považují manželé, manželky, registrovaní partneři a děti do věku 18 let. Rodina je pojištěna pouze tehdy, když skutečně cestuje s držitelem daného typu karty.

Jaká rizika kryje cestovní pojistka u mBank?

Velmi důležité je uvést i rizika, která jsou tímto cestovním pojištěním pokryta. Pro přehlednost je uvádíme v odrážkách:

–          léčebné výlohy v zahraničních zemích

–          smrt a trvalá invalidita v důsledku nějakého úrazu

–          odpovědnost za vámi způsobenou škodu

–          kompletní pojistka zavazadel

–          právní pomoc a pokrytí výše kauce

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.