Čeští mobilní operátoři lákají na letní datové hody

telefonát

Léto je tady a s ním přichází už každoroční šťavnaté nabídky mobilních dat. T-Mobile, O2 a Vodafone přicházejí s lákavými balíčky, které potěší každého milovníka internetu v mobilu. Ať už jste student, rodina na dovolené nebo jen někdo, kdo rád surfuje, tyto nabídky vás nenechají na holičkách.

T-Mobile představuje revoluční tarify Next

T-Mobile přichází s novou řadou tarifů Next. Základní tarif Next 5 GB nabízí 5 GB dat za 595 Kč měsíčně. To je o 25 Kč méně než dříve. Hlavním lákadlem je ale neomezené datové využití o víkendu u tarifů Next 8 GB a 12 GB. To znamená, že si o víkendu můžete užívat internet bez starostí o vyčerpání dat.

Nejvyšší tarify dokonce zahrnují 1000 minut do zahraničí a přístup ke streamovací službě Max.

O2 zdvojnásobuje dny neomezených dat

O2 se rozhodlo potěšit své zákazníky zdvojnásobením dnů s neomezenými daty. Akce platí od 1. července do 31. srpna. Místo jednoho dne neomezených dat měsíčně tak zákazníci získají dva. Zákazníci s dražšími tarify si polepší ještě více. Místo pěti dnů neomezených dat budou mít celých deset. Neomezená data si lze aktivovat jednoduše přes aplikaci Moje O2.

Vodafone nabízí extra data pro předplacené karty

Vodafone se zaměřuje na předplacené karty a nabízí zákazníkům, kteří si pořídí balíčky „Data+SMS“ nebo „Komplet“, 5 GB dat navíc každý měsíc po dobu trvání akce, která trvá od června do srpna. Některé balíčky nabízí dokonce až 10 GB dat zdarma.

Noví zákazníci si mohou pořídit limitovanou edici Zlatá karta za 249 Kč, která obsahuje 20 GB dat za 200 Kč měsíčně.

Studenti a mladí nezůstávají pozadu

Všichni tři operátoři pamatují i na mladší generaci. T-Mobile nabízí studentům neomezená data za 905 Kč měsíčně. O2 má variantu s neomezenými daty za necelých 700 Kč. Vodafone jde ještě dál a nabízí studentům s průkazem ISIC neomezená data za méně než 500 Kč měsíčně.

Závěrem lze říci, že letošní léto bude ve znamení datových hodů. Ať už si vyberete kteréhokoliv operátora, určitě najdete nabídku, která vám bude vyhovovat. Je čas vytáhnout telefony a užít si internet naplno, ať už jste kdekoliv.

Zdroje info: https://eshop.t-mobile.cz/next-tarify?autoLogin=true&error=guest_access&state=b0fdfdba-c45c-4811-bdc7-a3b25dcbf929, https://www.o2.cz/osobni/volani/mobilni-tarify, https://www.vodafone.cz/nejen-pro-media/tiskove-zpravy/data-k-predplacenym-kartam/

Náhledové foto: Pixabay