Česká spořitelna servis 24 mobilní banka

Česká spořitelna servis 24 mobilní banka

Vaše banka by vám měla dokonale sloužit na každém kroku. Přesně tímto heslem se řídí Česká spořitelna. Důkazem budiž její mobilní banka, která umožňuje velmi rychlé zjištění stavu bankovního účtu. Česká spořitelna servis 24 mobilní banka patří mezi dokonalé nástroje, jež jsou schopny majiteli osobního bankovního konta dokonale pomoct v jeho pohodlném ovládání. Není přitom nutné nikam volat a nepotřebujete ani počítač či notebook. My se podíváme na všechny důležité detaily, které se mobilní banky týkají.

Jak nainstalovat mobilní banku?

Prvním krokem v instalaci mobilní banky je její stažení. Prakticky nezáleží na tom, jaký operační systém v mobilním telefonu máte. Stahovat budete z App Store, Google Play anebo z Windows Phone Store. Pak se přihlásíte standardním způsobem do aplikace SERVIS 24 Internetbanking a nechte si vygenerovat aktivační klíč. Pak už jen přímo v mobilním telefonu aplikaci spustíte a následně zadáte vámi vygenerovaný aktivační klíč. Mobilní banka od jeho vložení začne ihned fungovat.

Za aplikaci neplatíte

Máte-li strach z toho, že byste museli za aplikaci platit, pak jsou obavy na nepravém místě. Stačí mít pouze aktivní účet u České spořitelny. U mobilních zařízení byste měli mít některý z následujících operačních systémů. Jsou jimi Windows Phone 8.1 nebo Android 2.3 či  iOS 6. Možné jsou pochopitelně i vyšší verze těchto systémů. Před započetím používání mobilní banky je vhodné nastudovat si jednotlivé funkce a možnosti, jež máte.

Spousta skvělých funkcí

Mobilní banka není pouze aplikací, která by měla pomoct v kontrole stavu na vašem účtu. Jejím prostřednictvím budete moci bez větších potíží posílat finanční prostředky na dané účty. V každém případě se vyplatí nastavit si na počátku limit. Budete tak mít stanovenu maximální možnou sumu, kterou budete moci zaplatit.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.