ČSOB leasing

ČSOB leasing pro firmy i jednotlivce

Financování nákupu nového automobilu anebo čehokoli jiného je poměrně složitou záležitostí a mnohdy se vyplatí kvalitní leasing. V současnosti jej poskytuje spousta nejrůznějších společností, které rozhodně dokážou poskytnout výhodné podmínky. Výbornou volbou je ČSOB leasing určený pro jednotlivce i pro soukromé podnikatelské subjekty. Buďme tedy konkrétní a podívejme se na tento typ leasingu mnohem podrobněji.

Efektivní financování automobilů, strojů a IT vybavení

Moderní ČSOB operativní leasing dokáže bez větších potíží pomoct při financování pořízení nových automobilů anebo strojů či nejrůznější IT technologie. Možné je pochopitelně i uvolnění investičních prostředků potřebných na některé další důležité výdaje. Zapomenout nemůžeme ani na pevnou a pohyblivou složku úrokové sazby. Detailů týkajících se leasingu u ČSOB je zkrátka velké množství a v každém případě se vyplatí znát jeho podrobnější charakteristiky.

Jak lze financování použít?

ČSOB operativní leasing lze využít hned několika způsoby. Klasiku představuje zejména standardní dopravní technika, a to jak osobní, tak i užitkové vozy, velká nákladní auta a v neposlední řadě i autobusy. Hodí se také pro financování velkých strojů a kompletního technologického vybavení dílny nebo jakéhokoli jiného provozu. Mnohdy jsou peníze vynaloženy na nákup informačních technologií, zasíťování objektů a jiné nezbytné výdaje. Zapomenout přitom nemůžeme ani na kolejová vozidla, která jsou často nakupována tímto způsobem.

Parametry pro ČSOB leasing a.s.

Důležité jsou zejména konkrétní parametry leasingu. V první řadě je třeba uvést předem splatnou jednorázovou sumu, a to od 0 % až do 60 %. Ke splácení dochází v kvartálním anebo měsíčním intervalu. Splátky si budete moci nechat pohodlně také odložit, popřípadě je řešit nepravidelným způsobem.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *