Americká hypotéka ČSOB

Bydlete ve svém: Americká hypotéka ČSOB

Žít si svůj vlastní život v krásném prostorném domě si přejí mnozí z nás. Není se čemu divit, jelikož krásný domov pro sebe i svou rodinu by chtě každý. Dopřát si jej ale mohou skutečně skoro všichni. Tedy alespoň tehdy, když využijí americkou hypotéku od Československé obchodní banky. Právě ona se totiž vyznačuje zajímavými podmínkami poskytnutí a spoustou dalších výhod. My se na ně budete v následujících řádcích soustředit poněkud podrobněji.

Rychle vyřízená půjčka na bydlení

U hypoték jsme většinou zvyklí na to, že jsou vyřizovány poměrně dlouhou dobu, a to klidně i v horizontu několika měsíců. Zcela inovativní americká hypotéka ČSOB je v tomto ohledu jiná. Může být totiž poskytnuta již do pouhých 2 minut od vyplnění žádost ze strany potenciálního klienta této banky. Velmi rychle tak můžete mít jasno o financování projektu, který by měl být realizován v blízké době. Peníze vám přijdou také včas, takže budete moci s realizací vašeho záměru začít.

Celková výše až 5 000 000 korun

Na rozdíl od některých ostatních hypoték můžete dosáhnout na velmi solidní finanční částku, s níž lze investovat i do rozsáhlejších projektů. Jedná se o 5 000 000 korun. I nejvýhodnější hypotéka mnohdy nabízí částky mnohem nižší. Při této celkové výši budete mít možnost variabilního řešení splátek, a to v rozsahu od 36 až do 240 měsíců. Bude přitom pouze a jedině na vás, jak se k celému splácení postavíte a zdali i nastavíte spíše nižší sumy na delší časový úsek. Moderní americká hypotéka se vám přizpůsobí.

Spousta zajímavých výhod

Zapomenout bychom neměli ani na úrokovou sazbu americké hypotéky, která začíná na 7,59 %. Možná lze namítnout, že se jedná o vyšší sazbu, nicméně při dalších výhodách tohoto produktu je to vcelku logické. Z těchto plusů nelze zapomenout na možnost realizace mimořádné splátky v průběhu samotného splácení, což třeba Era hypotéka anebo jiné nenabídnou. Co se týká stability úrokové sazby, tak ta je garantována.

Sdílet

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *