Bojujete s tiskem čárových kódů? Víme, jak celý proces zjednodušit

Čárový kód

Čárový kód je nepostradatelnou pomůckou pro majitele skladů, obchodů i celé řady dalších služeb. S jeho pomocí dokážete snadno roztřídit jednotlivé položky a udělat ve svém podnikání pořádek. Jakým způsobem tuto práci usnadnit a ušetřit co nejvíce peněz?

Jednoúčelové zařízení

Alfou i omegou všeho je přirozeně kvalitní tiskárna čárových kódů. Jedná se o velmi malé zařízení, které se vejde na každý pracovní stůl. Na základě několika málo stisknutí tlačítek budete mít v mžiku vyrobený potřebný podklad. V České republice se těší popularitě hlavně produkty od značky Zebra. Ty vám nabídnou jak cenově příznivé varianty za částky okolo pěti tisíc korun, tak průmyslové stroje za sedmdesát tisíc korun.

Menší obchody si samozřejmě bohatě vystačí se skromnější možností, zatímco ohromné společnosti ocení spíše nejdražší zařízení. Ať tak, nebo onak, nezapomeňte ke své objednávce přibalit i TTR pásky. Bez nich by vám ani nejvyspělejší tiskárna nebyla k ničemu.

Intuitivní software

Posledním dílkem skládačky je počítačový program, díky němuž budete schopni provádět celý proces na základě kliknutí myši. Podnikatelé napříč odvětvími si cení hlavně softwaru Seagull Bartender. Ten přichází v několika variantách, od nejskromnější až po nejvychytanější. Zkrátka a dobře si zvolíte ideální řešení pro vaše specifické účely. Nebudete tudíž muset utrácet za funkce, které byste ani nevyužili.

Všechny tři důležité součásti úspěchu pohodlně objednáte na stránkách známého e-shopu pod vloženými odkazy. V řádu pouhých minut sestavíte adekvátní set, s jehož pomocí bude tisk čárových kódů hračkou. Budete-li se chtít zeptat na funkci programu Seagull Scientific, poradit s volbou nejlepšího zařízení nebo vás bude trápit jakýkoliv další problém, obraťte se na zkušenou zákaznickou obsluhu.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.