Billa nabídne non-stop obchody na čerpacích stanicích OMV

supermarket

Na nové benzínové stanici OMV, v Praze na Strakonické, vznikl nedávno nový obchod nesoucí název Viva Billa. Řetězec Billa se tímto způsobem snaží prorazit i na dalších benzínových pumpách. Koncept non-stop marketů na benzínových stanicích není nový, sama Billa jej již využívá. Její partnerství s OMV mu však dává nový impuls.

Billa a markety na čerpacích stanicích

Některé obchody tohoto typu již Billa otevřela. Učinila tak například v sousedním Slovensku. Podobnou spolupráci, jakou má se společností OMV, má také s firmou Shell. V těchto marketech je možné koupit čerstvé potraviny, s fokusem na české dodavatele. Cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní zboží, které najdou na jednom místě třeba po cestě autem z práce, v kteroukoliv denní i noční dobu. Koncept má také šetřit čas, který by zákazníci jinak trávili v obchodech.

sýr

Foto: Pixabay

Široká a kompletní nabídka

Billa chce v těchto obchodech zákazníkům nabídnout stovky položek včetně pečiva, ovoce či zeleniny. Chybět nebudou uzeniny, sýry, káva, ale ani drogerie. Zavážet zboží bude na benzínky Billa typicky třikrát týdně, což platí pro OMV i pro Shell.

Nejen obchody na čerpacích stanicích

Nová spolupráce s OMV přichází v době, kdy Billa představuje i další nové služby pro zákazníky. V první řadě byl v minulých dnech spuštěn e-shop, čímž se Billa zařadila k dalším řetězcům i speciálním službám tohoto typu. Billa taktéž začíná některé své prodejny přestavovat do nového stylu.

Bille se nyní v Česku daří, roční obrat firmě vzrostl v roce 2022 o 7,5 procenta na 33,7 miliard korun. Představované novinky mají hospodářské výsledky v blízké budoucnosti ještě vylepšit.

Zdroj informací: https://zpravy.aktualne.cz/finance/nakupovani/billa-omv/r~33d02888584e11eea9eeac1f6b220ee8/

https://www.penize.cz/nakupy/445658-dalsi-moznost-nakupovat-celou-noc-billa-otevira-na-benzinkach-omv

Zdroj informací: Pixabay

Peníze mě vždy fascinovaly. O své zkušenosti se s vámi rád podělím.