Berpůjčku

Berpůjčku: Získejte výhodný úvěr na cokoli

Nebankovní půjčky jsou v současné době poměrně oblíbené zejména pro své rychlé vyřízení a výhodné podmínky. Jedním z prioritních ukazatelů je pochopitelně také minimální prověřování žadatelů o úvěr. Naším tipem je nebankovní půjčka od společnosti Berpůjčku s.r.o. Právě na ni se soustředíme mnohem podrobněji a ukážeme si její hlavní devízy. Přesvědčíme se o tom, že výhod je opravdu hodně. Podívejme se na ně tedy přesně.

Získejte částku až 10 000 korun

Začít bychom měli u úvěru od Berpůjčku jeho celkovou výší. Ta je stanovena na 10 000 korun. Minimum, které si můžete vzít, přitom činí 2 000 korun. Jedná se tedy o charakteristický mikroúvěr pro ty, kteří potřebují finanční prostředky do výplaty. Jestliže se stanete stávajícím klientem této společnosti, můžete časem požádat i o mnohem vyšší částku. Co se týká splatnosti, tak ta činí buď 20, nebo 30 dnů. Záleží samozřejmě na finančních možnostech klienta společnosti Berpůjčku s.r.o.

Hlavní výhody úvěru

Už při porovnání půjček si můžete hlavní devízy i této půjčky zjistit. Začít bychom mohli třeba možností prodloužení půjčky o 10 dní. Jestliže navíc doporučíte tento úvěr svým známým, získáte finanční odměnu ve výši 200 korun. K získání půjčky nepotřebujete žádného ručitele a není nutné ani dokládat výši svých příjmů. Můžete získat klidně úvěr i tehdy, když máte zápisu v trestním rejstříku

Nevýhody půjčky

Jinak je třeba také uvést i některé nevýhody zmiňovaného úvěru. Patří mezi ně třeba poněkud vyšší RPSN a úroková sazba. Pokud budete chtít svůj úvěr prodloužit, připravte se také na nemalou finanční částku, kterou budete zaplatit. Tu ale bohužel nabízejí i mnohé další nebankovní půjčky. Problém pro někoho může tkvět i v tom, že má poskytovatel svůj bankovní účet pouze u společnosti Reiffeisenbank.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *