bankomat

Bankomaty České spořitelny

Česká Spořitelna je v naší republice velmi oblíbenou a drží si prvenství v počtu klientů, který stále stoupá. Prvenství jí patří i v počtu bankomatů, které má rozmístěny po celé České republice. Jejich počet již přesáhl hranici 1300.

Česká spořitelna

Česká spořitelna nabízí osobní účty, ke kterým si můžete sjednat mnoho doplňkových služeb, internetové bankovnictví – Servis 24 Internetbanking, platební karty k účtům a debetní karty – Visa Classic a Visa Gold. Sjednat si u České spořitelny můžete také úvěr, hypotéku, spoření či pojištění. Využít můžete také některý z investičních produktů České spořitelny.

Bankomaty České spořitelny

Česká spořitelna je banka s bezkonkurenčně nejrozsáhlejší sítí nejen poboček, ale i bankomatů. Bankomaty České spořitelny nabízí kromě výběru peněz i další služby. Přes bankomat můžete bezplatně zjistit zůstatek na vašem účtu, zadávat příkazy k úhradě, nabízí také službu změny PIN kódu. Mimo jiné si lze prostřednictvím bankomatu dobít kredit mobilního telefonu. Můžete si zjistit nastavené limity platební karty, konec platnosti karty i aktivovat novou platební kartu. Přes bankomaty si také můžete sjednat či navýšit kontokorent. U vybraných bankomatů České spořitelny máte také možnost hotovost v české měně vložit. Jedná se o depozitní neboli vkladový bankomat, který umožňuje vkládat hotovost kdykoliv, nicméně vklad je limitován částkou 350 tisíc. Česká spořitelna disponuje také množstvím platbomatů.

Bankomaty České spořitelny pro nevidomé

Česká spořitelna je jednou z bank, která zavádí i bankomaty pro nevidomé. Tyto bankomaty mají pro nevidomé hlasový výstup. Před užíváním bankomatu je nutné se s tímto bankomatem podrobněji seznámit. Nevidomý člověk se k bankomatu připojí pomocí sluchátek buď svých vlastních, nebo které si může vypůjčit i v bance. Obsluha takového bankomatu není vůbec obtížná. Poté, co zasunete kartu a sluchátka do zdířky, posloucháte pokyny a volíte příkazy. Bankomaty jsou bezpečné. Obvykle jsou umístěny pod kontrolou buď bezpečnostních kamer, nebo bezpečnostní služby. Pokud je bankomat na pobočce, lze požádat v době provozu pobočky o pomoc pracovníky banky.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *