Babiš

Babišův poslední výstřel: Už zase kandiduje naposledy

Už zase? I takto je možné charakterizovat sdělení premiéra Andreje Babiše, který hovořil o tom, že jeho letošní kandidatura bude poslední. Když totiž kandidoval naposledy, přišel s tím samým. A ejhle. Byl zvolen, stal se premiérem a už zase kandiduje znovu. Jak můžeme někomu takovému věřit? Zase lže, nebo skutečně v politice po svém případném znovuzvolení skončí?

Poslední Babišova příležitost?

To se rozhodně neví, nicméně prohlásil, že se jedná o poslední příležitost k jeho zvolení. takto se konkrétně vyjádřil ve své nové knize, již nedávno představil na Twitteru.

Už by měl podle svých předešlých slov končit

Člověk míní, věci se mění. Andrej Babiš slíbí a následně nesplní. V mnohých ohledech jsme si už tak trochu zvykli. V rozhovoru pro Novinky.cz ze 7.10. 2017 prohlásil, že pokud se stane premiérem, po svém funkčním období v politice skončí. Kde je tento konec nyní? Nikde, v nedohlednu. konkrétně hovořil o tom, že mu bude 67 a chtěl by mít normální život, respektive se věnovat rodin a firmě.

Důvěra mizí v nedohlednu

Premiér se postupně stává osobou, které schází důvěra. Voliči se začínají probouzet a stokrát opakovaným nepravdám nehodlají věřit. Přesto se stále najde spousta, kteří reagují na laciné sliby typu jednorázového přidávání penzistům místo koncepčního řešení důchodové reformy. Snad tedy bude líp, bez účelových lží.

Zdroje info: https://denikn.cz/minuta/666330/?fbclid=IwAR3f_yILY6dhe94950tgjNYfzMAJYYlB-vIvlE8JuViZBQqGHcBG5BG_H5w
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/babis-budu-li-premierem-tak-po-ctyrech-letech-v-politice-skoncim-40047827

Andrej Babiš: Náhledové foto Úřad vlády ČR

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

1 komentář

  1. Jaroslav Odpovědět

    Pan Štěpán vyslal do netu snad až příliš osobní „vyznání“ vůči premiérovi. Čerpal „své názory“ z opravdu objektivních zdrojů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *