Babišova planeta Slunce a neposlušný voják Andrej: Byla to jen dětská kampaň

Andrej Babiš

Ne každé promo se musí nutně podařit. Je to zvláštní, že právě při propagaci utrpěl takovou porážku Andrej Babiš. Asi mu to Marek Prchal nepřipravil tak, jak by měl. Jeho debata s dětmi se nakonec vyvinula tím směrem, jímž se zřejmě kandidát na prezidenta vydat nechtěl. Možná si myslel, že když už se zřejmě nechystá na žádné velké debaty s ostatními kandidáty na prezidenta, s dětmi by soupeřit bez problémů mohl. Debatu ale evidentně prohrál.

Neposlušný voják Andrej

Když se někdo ptá na naši literaturu, nejspíše většinu z nás napadne právě kniha Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války od Jaroslava Haška. Tohoto humoristu zná snad každý člověk. Tedy mimo Andreje Babiše. Ale tak nakonec, na Slovensku se určitě nejednalo o povinnou literaturu. Andrej Babiš se pak ale nechal alespoň se Švejkem vyfotit na twitterovém účtu. Umí si ze sebe udělat legraci. Jak obdivuhodné.

S planetami dojem nevylepšil

Když jmenoval Andrej Babiš planety, už se i děti uchichtávaly. Ono také zrovna Slunce není tou nejlepší planetou. S ostatními se bývalý premiér také potrápil. Nu což, hlavně že je nohama na Zemi. Když kráva vyrábí mléko v žaludku, jehož části není třeba znát, tak proč by to tak nemohlo být?

I negativní propagace není špatná

Na druhou stranu Babiš ukázal, že je taky jenom člověk. Dále se ještě více vryl do podvědomí veřejnosti. Vždyť jeho dětskou kampaň sdílel i další z kandidátů generál Petr Pavel. A jednání Babiše s dětmi. Zrovna dvakrát se na ně nesmál, spíš vypadal naštvaně a zhrzeně. Každého člověka naštve, když ho nachytají. To je přirozené. Andrejovi voliči ho ale mají rádi takového, jaký je. To se určitě nezmění. Jako člověka, který by se pro ostatní rozdal a sám pro sebe nechce vůbec nic, ani imunitu.

Zdroj info: Autor, https://www.novinky.cz/clanek/domaci-babis-se-pred-detmi-ztrapnil-neznal-planety-ani-nejznamejsi-haskovo-dilo-dobira-si-ho-i-pavel-40417724

Andrej Babiš: Náhledové foto Andrej Babiš/ Twitter

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.