Angličtina

Anglicky za týden? Jde to, ale musíte zvolit správný kurz!

Psát a hovořit anglicky je dnes považováno za jakousi samozřejmost. Přesto mnozí lidé nejznámějším a nejpoužívanějším jazykem nevládnou. Naučit se anglicky přitom nemusí být až tolik složité. Zapomeňte však na tradiční podobu výuky, jaká je standardně realizována v mnohých vzdělávacích institucích. Stejně tak se nevyplatí řešit všechno doma jako samouk. Naším tipem je týdenní intenzivní kurz angličtiny u společnosti ENGLISHstay. Jak taková výuka probíhá a v čem spočívají její přednosti? Nepřestávejte číst, vše vám prozradíme.

Konvence jsou minulostí

Spousta škol řeší výuku angličtiny tradičním způsobem. Člověk se musí mechanicky učit slovíčka, listovat učebnicemi a pracovními sešity, v nichž vyplňuje gramatická cvičení. Samozřejmě, takto si lze mnohé zapamatovat, nicméně v momentu, kdy přijde na konverzaci, jednoznačně ztrácíte. Bude vám chybět přirozený pohled na věc a ostych vám zabrání v jakékoli komunikaci. Intenzivní kurz angličtiny na bázi neustálé komunikace s rodilými mluvčími je mnohem efektivnější.

Týdenní pobytový kurz jako optimální volba

Moderní týdenní intenzivní kurz angličtiny spočívá v tom, že v podstatě celý týden komunikujete s rodilými mluvčími. Ne, nemusíte nikam daleko jezdit. Lektoři dorazí ze Spojených států amerických, Kanady, Austrálie, či Velké Británie a jiných zemí. Vy si s nimi absolvujete 70 hodin. Jednotky probíhají stylem 1-1 nebo 2-1. Na mluvení česky prostě a jednoduše nebudete mít vůbec čas.

Odpočiňte si a naučte se anglicky

Zdá se vám, že relax a výuka spolu nejdou dohromady? Tak na to zapomeňte. Jazykové pobyty se konají na různých místech po celé republice, která stojí za to navštívit. Užijete si mimo jiné pohodových procházek, wellness a vynikajících specialit. Podívejte se na portál ENGLISHstay a prohlédněte si konkrétní destinace, v nichž se bude týdenní pobyt konat.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *