Americká hypotéka bez registru

Speciálním typem hypotéky, u které si peníze můžete půjčit doslova na cokoliv, je americká hypotéka. Podmínkou je, abyste měli ve vlastnictví nemovitost, kterou budete moci ručit. Americká hypotéka je výhodnější oproti běžným spotřebitelským úvěrům. Pokud máte zájem o americkou hypotéku, poohlédnout se můžete jak po bankovních, tak nebankovních produktech.

Americká hypotéka bez registru

Americká hypotéka bez registru je druh hypotečního úvěru, který je neúčelový a slouží k získání financí v podstatě na cokoliv, například na bydlení, nákup nemovitosti, refinancování stávajících úvěrů atp. Americkou hypotéku můžete získat jak u bankovních, tak u nebankovních společností. Americkou hypotéku bez registru získáte u nebankovních společností, které při posouzení hypotéky nenahlíží do registru dlužníků. U americké hypotéky bez registru si půjčíte peníze za poměrně výhodných podmínek, nicméně musíte ručit nemovitostí.

Výhody americké hypotéky bez registru

Pokud si vezmete americkou hypotéku u nebankovní společnosti, počítejte s nižší úrokovou sazbou. Americká nebankovní hypotéka má nižší nároky na žadatele a vyřídíte ji daleko rychleji než v bance. Můžete si sjednat velmi nízké splátky až na 20 let. Tuto hypotéku dostanete i přesto, že jste zapsáni v registru dlužníků. Můžete díky ní vyřešit exekuci nebo dražbu na nemovitostech. Nepřekvapí vás žádné poplatky předem. Tím, že ručíte nemovitostí, nepotřebujete ručitele. A vlastníkem nemovitosti, kterou zastavujete, nemusíte být vy, ale jiná osoba.

Hypotéka od bankovních společností

U bankovních společností bohužel americkou hypotéku bez registru nezískáte. Stejně jako u úvěrů či běžných hypoték nahlíží do registru dlužníků. Chcete-li si vybrat nejlepší hypotéku od banky, je dobré navštívit stránky, na kterých vám nabízí porovnání hypoték vybraných bankovních společností. Současně vám pak nabízí možnost sjednání vámi vybrané hypotéky. Srovnání bývá většinou zdarma s možností konzultace s hypotečním specialistou. Mezi porovnávanými najdete například hypotéku České spořitelny, Hypoteční banky GE Money bank a dalších. Výpočet americké hypotéky funguje stejně jako u běžné hypotéky, prostřednictvím kalkulačky si vypočítáte měsíční splátku.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.