Půjčky přes internet

3 tipy na půjčky přes internet

Dostali jste se do nezáviděníhodné finanční situace a potřebujete se z ní co nejdříve dostat? Pak vám nezbude než vsadit na nějakou výhodnou půjčku. Vyrazit můžete do banky, nicméně setkat se tady můžete jak s velkými frontami za přepážkami, tak především s ne příliš velkou ochotou vám půjčit. Pokud aktuálně již nějakou sumu dlužíte, pak na úvěr zrovna zapomeňte. I proto vám v následujících řádcích nabídneme tipy na zajímavé půjčky přes internet. Podívám se ve zkratce na nabídku třech poskytovatelů.

Tesco půjčka

Kdo by neznal síť supermarketů Tesco? Asi skoro každý Středoevropan. Vždyť tato síť působí v mnoha zemích a nabízí mimo jiné také finanční služby. Typickým příkladem budiž i ta nejznámější – Tesco půjčka. Maximální částka k půjčení činí 200 000 korun, minimální 20 000 korun. Splácet lze v maximu až 84 měsíců, což je vcelku dost dlouhá doba. RPSN je stanoveno na 12,2 %. Velkou výhodou je možnost odložení splátek, a to zcela zdarma. O půjčku si lze požádat pohodlně online.

Zonky půjčka od lidí

Tato půjčka přes internet dokáže nabídnout až 500 000 korun, přičemž startovací cena je totožná, jako je tomu u Tesco půjčky. Model úvěrování není nijak složitý, zadáte si pouze svůj vlastní požadavek a následně čekáte na reakce investorů. Získat je tímto způsobem možná až 500 000 korun, přičemž peníze lze využít na cokoli dle vlastní libosti. K žadatelům se přistupuje zcela individuálně, takže peníze mohou dostat i lidé v ne zrovna dobré finanční situaci.

Smart půjčka

Velmi oblíbeným produktem od poskytovatele JET Money s.r.o. je Smart půjčka. Jejím prostřednictvím tato společnost nabízí až 70 000 korun. Podmínky jsou zajímavé, ostatně stačí si porovnat půjčky a ušetřit tak solidní finanční částku. Poskytovatel slibuje individuální přístup a také možnost refinancování stávajících závazků.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *