Znáte CoverdealFX?

Potřebujete platformu na své obchodování? CoverdealFX vám umožní snadný přístup k CFD na forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměny i dluhopisy. K obchodování pomocí CoverdealFX si stačí založit a následně ověřit účet a vložit prostředky. K dispozici je i zkušební demo účet.

CoverdealFX

CoverdealFX je registrovaná obchodní značka patřící pod společnost Coverdeal Holdings Limited, která je regulována Cyprus Securities and Exchange Commission neboli CySEC a její licenční číslo je CIF 231/14. Vaše finanční prostředky jsou tedy zcela bezpečně uchovány v prověřených evropských bankách. Coverdeal Holdings Ltd je členem Investorského kompenzačního fondu. Ten je určen pro klienty kyperských investičních firem – CIF a investičních firem – IF. Tato platforma využívá k šifrování komunikace mezi klientem a serverem Secure Sockets Layer neboli RapidSSL. Zkratka SSL označuje protokol pro webovou autentizaci a šifrování dat.

Otevření účtu

Vše zvládnete online vyplněním registračního formuláře. Vložíte emailovou adresu a vytvoříte si heslo. Následně vyplníte své jméno a doplníte telefonní číslo. Součástí ověřovacího procesu je i ověření dokladu totožnosti, vyplnění informací ohledně daní a finanční situace nebo uvedení předchozí zkušenosti s obchodováním. Vyberete si preferovanou metodu vkladu, kterou si časem lze změnit. Po dokončení registračního procesu už jen obdržíte email, přes který si následně účet ověříte. Pak jsou k dispozici 3 platformy. Desktopovou platformu MT5, CoverdealFX Web Trader v synchronizaci s MT5 a CoverdealFX iOS a Android Trader propojený s MT5.

Využijte zákaznickou podporu

K platformě CoverdealFX získáte i skvěle fungující zákaznickou podporu. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně 5 dní v týdnu nejen v češtině ale i v mnoha jiných jazycích. Službu lze kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo emailu, proto máte pomocnou ruku na dosah ruky. Specialisté této společnosti průběžně procházejí rozsáhlým školením, aby vám dokázali poskytnout potřebné informace a poradit. K dispozici jsou i výukové materiály a videa.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.