Byznys

Založení s.r.o. na klíč: Rychlý a efektivní start podnikání

Chcete začít podnikat? Je-li vaše odpověď kladná, nejspíše jste mimo byznys plán řešili také konkrétní formát podnikání. Existuje jich hned několik. Jestliže jste se rozhodli pro společnost s ručením omezeným, nejspíše jste narazili na to, že její založení je časově poměrně náročné. Navíc budete muset absolvovat spousty úkonů, jež s tímto procesem souvisí. Víte ovšem, že to jde rychleji? Ano, využijete-li služeb specialistů, můžete začít podnikat velmi rychle. V následujících řádcích se budeme věnovat tomu, jaké jsou výhody založení s.r.o. na klíč a kolik tento proces stojí. Samozřejmě doporučíme i společnost, jež tuto službu nabízí.

Nenechte konkurenci, aby vás předběhla

Založení s.r.o. svépomocí může trvat klidně i několik dní. Skládá se totiž z mnoha důležitých úkonů, jež nelze nijak obejít. Jen pro představu, jedná se o:

–          pečlivé prostudování právních předpisů,

–          přípravu potřené dokumentace,

–          sepsání společenské smlouvy v kanceláři notáře,

–          složení základního kapitálu firmy,

–          realizaci dokumentů,

–          ohlášení samotné živnosti,

–          podání návrhu na zápis do obchodního rejstříku,

–          zařízení účtu v bance,

–          proces registrace na příslušném finančním úřadu,

–          vyřízení výpisu z živnostenského rejstříku.

Časová náročnost jednotlivých úkonů se může pohybovat v hodinách či dnech. Zatímco budete všechno řešit svépomocí, konkurence nejspíše začne realizovat své plány. Dohnat ji poté bude velmi náročné.

Nechte za vás pracovat specialisty

Jestliže se obrátíte na firmu zabývající se právě zakládáním s.r.o. či jiných druhů subjektů, celý proces značně uspíšíte. Jednak se nebudete muset zabývat záplavou různých dokumentů a jednak za vás specialisté vyřeší veškerá zdlouhavá jednání s úřady. Stejně tak vás zaregistrují i k platbě daní a postarají se zkrátka o vše. Vy můžete myslet jen na svůj byznys.

Na kolik založení s.r.o. na klíč vyjde?

Ceny založení s.r.o. se různí. U jedné z nejznámějších firem Companies.cz vyjde například založení s.r.o. na 12 900 Kč. Aktuálně lze využít akce, kdy si lze zaplatit založení nové společnosti a sídla. Cena za založení činí 6200 Kč za sídlo 440 Kč bez DPH za měsíc.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *