Byznys

Založení organizační složky v ČR s profesionály se vyplatí

Rádi byste začali podnikat? Pokud ano, rozhodně se vyplatí vědět co všechno je zapotřebí splnit, aby se vám podařilo založit potřebný podnikatelský subjekt. Jestliže se vám ovšem nechce celý maratón nejrůznějšího vyřizování celý absolvovat, stačí se obrátit na profesionály, kteří to bez problémů zvládnou. Podle čeho takovouto společnost vybírat? Na to se zaměříme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Komplexní servis se vším všudy

Jestliže se obracíte na specialisty, měli byste myslet na to, že vám musí obstarat veškerou dokumentaci a zkrátka všechno, co se založením společnosti jakkoli souvisí. Vy pouze přijdete a nastíníte, jaká firma by se vám líbila a samozřejmě obor, v němž budete podnikat. Poté již jenom necháte pracovat zástupce firmy, kteří se postarají o soupis všech potřebných dokumentů, zabezpečení živnostenského oprávnění a také pochopitelně o zápis do obchodního rejstříku.

Co by mělo být v ceně založení nové společnosti?

Odpovědí na tuto otázku by bylo hned několik. Proto se je pokusíme nastínit v následujících odrážkách. Pro založení organizační složky v České republice je tady zapotřebí:

–          příprava kompletní dokumentace pro živnostenský úřad,

–          příprava dokumentů pro obchodní registr,

–          návrh na zápis do obchodního rejstříku,

–          uhrazení soudního poplatku,

–          kompletní dokumentace.

Jak dlouho vše potrvá?

Založení jakékoli firmy je poměrně zdlouhavým procesem, který rozhodně netrvá ze dne na den. Ano, pokud se rozhodnete pro prodej společnosti, může vše proběhnout bleskurychle. Jinak se ale jedná o dobu okolo cca 20 až 30 pracovních dní. Vše lze ještě uspíšit nákupem ready made společnosti. V tomto případě můžete začít uskutečňovat svůj podnikatelský záměr prakticky ihned a konkurenci bez větších problémů ukážete, že jste prostě a jednoduše lepší.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *