Vyplatí se skutečně Home Credit půjčka

Home Credit půjčka

Home Credit půjčka se řadí mezi nejznámější nebankovní úvěry, které jsou v současné době poskytovány. Jedná se o nebankovní úvěr, který má rozhodně lidem co nabídnout. Vždyť Home Credit je jedním z nejtradičnějších zprostředkovatelů nákupů na splátky u nás. Co se týká půjček, určitě se přesvědčíme v následujících řádcích o tom, že má co nabídnout. Pokusíme se postupně vyčíst všechny důležité parametry půjčky U Home Credit, které by se vám mohly třeba při její realizaci maximálně hodit.

Až 150 000 korun na účet

Asi tou nejznámějších charakteristikou, kterou Home Credit půjčka nabízí, je fakt, že si budete moci půjčit až celkem 150 000 korun. U ostatních nebankovních půjček se s tímto faktem setkáme jen velmi těžko. Když už tomu tak bude, s největší pravděpodobností se bude jednat o podmínky, které nestojí za to využít. Doba splatnosti se u tohoto úvěru pohybuje v rozmezí od 12 do 84 měsíců. Je značně variabilní, což pro vás jako pro klienta Home Creditu bude vynikající.

Nesporné výhody půjčky u Home Credit

Pokud zvolíte kvalitní porovnání půjček, určitě si zjistíte ty největší výhody i u půjčky od Home Creditu. Přesto se na ně podíváme poměrně přehledně v následujících bodech. Sami si uděláte obrázek o tom, jestli jsou výhody i pro vás optimální.

–          peníze budou v bance do druhého dne

–          do 30 dnů lze půjčku vrátit bez udání důvodů

–          žádné poplatky navíc

–          předčasné splacení zdarma

–          vedení úvěrového účtu zdarma

–          sjednání půjčky zdarma

–          odložení splátek samozřejmostí

–          doba splatnosti od 12 do 84 měsíců

–          výše až do 150 000 korun

–          začátek úrokové sazby na 13,29 %.

Nevýhody půjčky Home Credit

Půjčka Home Credit není pouze půjčka na občanku, ale je třeba ještě splňovat i další mnohá kritéria. To může být pro mnohé vcelku nepříjemné. Musíte být pochopitelně starší 18 let a drén doložit svůj pravidelný příjem.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.