Vratné peníze

Chtěli byste si nakoupit přes internet a pak část peněz získat zase zpátky? Že je to nesmysl? To ani náhodou! Existují totiž servery, které se zabývají cashbackem. Vy si online nakoupíte a několik procent z utracené částky dostanete zpátky.

Vratnepenize.cz

Jedním z takových portálů je například vratnepenize.cz. Pokud se do něj zaregistrujete, máte možnost při nákupech ukládat si peníze na speciálním účtu. Poté, co dosáhnete částky 300 Kč, bude vám vyplacena na váš bankovní účet. Funguje to velice jednoduše. Vy navštívíte jeden z obchodu, který si najdete v databázi serveru vtratnepenite.cz. Zboží si nakoupíte a následně bude z obchodu určitá část peněz převedena zpět do tohoto serveru. Server si ponechá svoji provizi a vám z ní vyplatí poměrnou částku. Jako vratné peníze je tedy označována taková částka, kterou získáte zpět ze svého nákupu.

Nutnost registrace

Registrace je nutná, protože jedině jako zaregistrovaní se můžete přihlásit a použít speciální odkaz, který obsahuje vaše unikátní číslo pro nákup v daném obchodě. V obchodě díky tomu zaznamenají, že přicházíte ze serveru vratnepenize.cz. Z obchodu vyplatí provizi z nákupu. Server pozná, že jste nakoupili a mohou vám zaslat vratné peníze na váš registrovaný účet. Vše funguje na základě provize ze zprostředkování. Po dosažení minimální částky pro výplatu, což je 300 Kč, můžete zažádat o vyplacení celé částky na váš bankovní účet. Vratné peníze jsou vypláceny pouze z ceny zboží a služeb bez DPH.

Jak získat bonusy

Vstupní bonus 50 Kč získáváte automaticky již tím, že se zaregistrujete. Bonus za doporučení příteli v hodnotě 100 Kč získáte v případě, že skrze váš účet na vratnepenize.cz zašlete pozvánku, na základě které se váš přítel zaregistruje. Dále musí provést nákup alespoň za 1.000 Kč. Příteli budou samozřejmě poslány vratné peníze a vám bonus. Přátel můžete pozvat, kolik chcete, počet bonusů není omezen. Pokud by se vám stalo, že byste nenašli v nabídce obchodů ten, jehož zboží dlouhodobě nakupujete, neváhejte kontaktovat vretnepenize.cz, jistě se s daným obchodem zkontaktují a pokusí se domluvit na spolupráci. Seznam obchodů je velmi široký, určitě si vyberete.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.