Víte, jak se vyznat ve slevách na internetu? Poradíme vám!

Slevové kupóny

Slovo sleva je pro mnohé doslova magické. Není se čemu divit! Kdo by nechtěl ušetřit v podstatě na jakémkoli nakupovaném sortimentu nebo službách? Asi každý. V současné době existuje několik alternativ využití různých slev a akcí. Jakousi klasiku představují především letáky, které pravidelně chodí do schránek mnohých z nás. Týkají se ale především lokálních supermarketů. Pokud chcete uspořit nějaké ty peníze při nákupu v eshopech, jste na správné adrese, podíváme se totiž na veškeré alternativy, jež k úspoře povedou. Doporučíme také konkrétní portál, na němž najdete specifické slevové kupóny.

Slevy a akce do emailové schránky

Tradiční slevy dostávají zákazníci mnohých internetových obchodů tak, že nakoupí a na další nákup se vztahuje cenové zvýhodnění. Stejně tak si není problém nechat posílat do emailové schránky newslettery s aktuálním akčním zbožím. Když vám dojde email, podíváte se pohodlně třeba v mobilním telefonu, co má ten či onen eshop aktuálně zlevněné. Pak už si budete moci jednoduše nakoupit s tím, že využijete právě slevy a akce.

Slevové kódy a kupóny

Druhou a asi nejoblíbenější alternativou využití cenových zvýhodnění v eshopech jsou slevové kupóny, jež jsou mnohdy označované také jako kódy. Je to v podstatě úplně jedno. Jde o směsici čísel a písmen, která se nachází na konkrétním portálu. Odtud si ji zkopírujete a při nákupu vložíte v eshopu do požadovaného pole. Poté se sníží celková částka zboží nebo služeb o deklarovanou hodnotu.

Kde najít všechny slevové kupóny?

Slevy a akce se vztahují většinou ne různé zboží. Typické jsou třeba slevy a kupóny na elektroniku. Ta je vcelku drahá, a tak nějaké to procento z ceny dolů přijde vhod každému. A kde takovéto kupóny najít? Naším tipem je portál kuponovnik.cz, který kumuluje slevy a kupóny ze spousty internetových galerií.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.