Andrej Babiš

Vážený pane premiére, odstupte, píše senátor Tomáš Goláň v otevřeném dopise

Česká republika se dostala do nezáviděníhodné situace. Poprvé v Evropě jsme byli lídři z hlediska počtu nově nakažených. Nyní už nás předběhla Belgie. To je pro nás všechny ale vedlejší. Měníme ministry zdravotnictví jak na běžicím pásu. Odvolaný ministr dokonce zůstává v týmu nového jako expert ověnčený prezidentovým vyznamenáním. Na všechno shora přihlíží premiér, který už se čím dál tím méně holedbá skvělými úspěchy v první vlně pandemie. Dále se o nějakých úspěších vůbec hovořit…

Už druhý otevřený dopis premiérovi

Senátor Tomáš Goláň zasílá premiérovi druhý otevřený dopis. Věnuje se v něm mimo jiné právě první vlně koronaviru, která nás stále obří finanční prostředky. Premiér tehdy mluvil o Itálii, která na tom byla mnohem hůř, jako o zemi, kde se lidé prostě nechránili. A jak jsme na tom nyní my? Rádi přijímáme cizí pomoc, kterou jsme poskytnout dříve nechtěli…

Postoj k podnikatelům

Senátor za Zlínsko hovoří také o podnikatelích, z nichž spousta zkrachuje. Zmiňuje se také o aroganci a despektu. Rozhodně není jediný, který si tohoto postoje všiml. Samozřejmě připomíná i kauzu Čapí hnízdo a další záležitosti. Nezapomíná ani na vlastní zkušenost, kdy si nemocí Covid-19 prošli jeho rodiče. Otevřený dopis si můžete přečíst kompletně, zveřejňujeme ho níže.

Otevřený dopis Tomáše Goláně premiéru Andreji Babišovi

Vážený pane premiére,

již 23. listopadu 2018 jsem Vás vyzval k tomu, ať odstoupíte (viz 1. komentář k tomuto postu).

Škoda, že jste mě tehdy neposlechl, naše země by se teď nezmítala v chaosu a neřítila by se do totální záhuby ve spojení s tisícovkami mrtvých. Tehdy jsem jako důvod k odstoupení uvedl velké množství Vašich podvodů, lží, Vaše chování k ostatním a hlavně k Vašemu vlastnímu synovi.

Dnes jsou důvody pro Vaše odstoupení ještě tristnější. Na jaře jste uvrhl ekonomiku do středověku se zdůvodněním, že jste tím „zachránil tisíce mrtvých“, abyste následně vše zlehčoval a neposlouchal odborníky, a tím nás všechny dovedl do situace ještě mnohem horší.

V létě jste se vysmíval tomu, že na podzim přijde druhá vlna, a pokud chtěl někdo začít tuto situaci ve Vaší vládě řešit, změnil jste jeho rozhodnutí.

Dne 16. 9. 2020 Vám na videokonferenci nabídl kolega senátor Lumír Kantor pomoc a předání zkušeností s úspěšným bojem proti COVID-19 z Taiwanu. Jak jste jeho nabídku využil? Nijak.

Na Taiwanu byla schopna jejich vláda během několika málo dní zvýšit denní produkci roušek z 1,8 miliónů na 20 miliónů denně. Poučil jste se od nich?

Ne, nejste schopen ani koordinovat výrobu našich skvělých výrobců, vůbec Vás nezajímají geniální řešení čehokoliv k ochraně obyvatel, která vymysleli na 3D tiskárnách a dalších technologiích naši špičkoví odborníci, a to, že jste nebyl schopen ani včas zařídit převzetí daru 5 nejvyspělejších linek z Taiwanu pro výrobu roušek, abyste preventivně zajistil ochranné pomůcky pro své občany, už vědí všichni. Plicní ventilátory jsou u spousty firem a Vy nejste schopen je ani pro nemocnice zajistit, proto jsme odkázáni na dary ze zahraničí.

Nejhorší na tom všem je, že jste nebezpečnost této nemoci natolik zlehčoval, výsledkem čehož byla situace, že si lidé začali myslet, že se vlastně nic neděje. Tím jste chtěl uklidnit národ?

I díky Vám mí rodiče (73 a76 let) pak skončili ve velmi vážném stavu v nemocnici na Vsetíně i přesto, že byli velmi obezřetní. Naštěstí byli v nemocnici v době, kdy tyto ještě nebyly přetíženy, takže máma byla propuštěna po 14 dnech. Není na tom ale pořád dobře, protože jako silný diabetik patří do skupiny velmi ohrožených.

Naprosto ostudné bylo Vaše odmítání pomoct na jaře Itálii s tím, že si za to mohou sami, protože my jsme se na rozdíl od nich chovali velmi zodpovědně.

Následně jste kritizoval EU za to, že chtěla finančně pomoci hlavně nejvíce covidem postiženým státům, se slovy, že je to nefér, jak to, že nedostaneme pomoc i my, vždyť jsme vlastně trestáni za to, že jsme to na jaře tak vzorně zvládli. To si pamatují dobře i Vaši příznivci. Hyenismus. Ještě si to myslíte?

Teď jsme rádi, že nám unie přednostně pomáhá, protože jsme na tom nejhůře z celé EU. Vlastně už nejsme, dnes nás „naštěstí“ předběhla Belgie. Vaše chování bylo vrcholem arogance a ignorantství nejhrubšího zrna.  O nějaké Vaší morálce už ani nemluvím. Máme ale štěstí, že ve vedení ostatních států Vám podobní nejsou a snaží se nám pomoci, jak to nejvíce jde.

Obklopil jste se lidmi, kteří Vás poslouchají na slovo, výsledkem čehož je tento stav. Vaši lidé něco přikazují, ale sami to nerespektují. Ale jenom někteří jsou potrestáni. Proč Vám máme ještě cokoliv věřit?

Naše děti, naši prvňáčkové, díky tomu, že jste o prázdninách promarnil všechen čas, nebudou umět číst a psát a podnikatelé, které jste vždy považoval za zloděje, budou za chvíli všichni stát v zástupu na úřadu práce. Vaše almužna, kterou jim v podobě rádoby pomoci nabízíte, je už po této druhé ráně nezachrání. Přitom tito podnikatelé a tyto firmy, které se pomocí finanční správy snažíte neustále šikanovat, Vám do rozpočtu nalévali v dobách příznivých biliony, které jste potom rozhazoval, abyste se udělal dobrým, místo toho, abyste je účelně investoval a schraňoval pro budoucnost. Vypadalo to, jako když rozhazujete peníze z vrtulníku.

Když jsem vás všechny varoval, ať nerozpouštíte v době nejvyšších daňových příjmů Fond privatizace, který sloužil jako rezerva na důchody, všichni ve vládě jste se tomu smáli.

Můžete už konečně jít svou cestou a nechat tento stát žít místo toho, abyste se snažil za každou cenu udržet u moci?

Chápu, že mé trestní oznámení na naprosto falešnou reklamu na Čapím hnízdě za 300 miliónů Kč je pro Vás naprosto fatálně nebezpečné, protože díky němu skončíte na dlouho ve vězení, takže se snažíte za každou cenu si zachránit vlastní krk, ale zachránit tento stát je mnohem důležitější‼️

A to bez Vaší rezignace a rezignace Vašich slouhů nepůjde. A volby jsou daleko, za tu dobu můžete napáchat ještě mnohem více škody. „Tisíce mrtvých“ už jako na jaře nezachráníte, ty už jsou realitou‼️

Když jsem Vám psal před dvěma roky, abyste odstoupil, apeloval jsem na zbytky Vaší soudnosti, morálky a slušnosti. Nic z toho v sobě nemáte, proto teď apeluji na to, abyste konečně našel v sobě tolik odvahy a udělal něco pro tuhle republiku, protože Blaničtí rytíři Vás odsud evidentně nedostanou.

Vážený pane premiére, odstupte i s celou vládou a umožněte předčasné volby‼️

Jenom tak může tento národ dostat pod kontrolu Vámi rozvrácený systém, rozvrácené finance a jenom tak můžeme zachránit „tisíce mrtvých“, o kterých jste tak rád mluvil na jaře. Potřebujeme vládu společenské, rozpočtové a morální odpovědnosti, vládu národní jednoty a tu Vy nikdy už nedokážete sestavit ‼️

Tomáš Goláň – senátor za Zlínsko

Zdroj dat: Facebookový profil Tomáše Goláně

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

99 komentářů

 1. Honza Odpovědět

  Tomáš Golaň…Kdo to je, že se odvažuje vyzývat nejlepšího premiera Česka aby odstoupil?Ať ti, co chtějí vládnout, vyhrají parlamentní volby, a pak vládnou…To se nestydí, tihle „demokrati“ dostat se k moci bez voleb? Já vám povím důvod: Opozice vůbec není demokratická, je to jenom kurník kvokajících slepic, který by rád vládnul, ale vůbec neví, jak…

 2. Zdeněk Odpovědět

  Vážený pane premiéra zásadte se o zrušení zbytečného senátu. Dojde ke značné úspoře zbytečně vyplacených peněz přebytečných politiků.

  1. lada Odpovědět

   tak schvalne, kolik to stoji? A ted myslenkove cviceni… bude stat vic senat, nebo dotace za agrofert co nebudou proplaceny?

   1. FMach Odpovědět

    No dotace pro jakoukoliv firmu u nás jsou na stejném principu jako kdekoliv v Evropě, jen jediný zákon co je namířený proti jedinému člověku je trapas. Pokud chcete spravedlnost, pak musí všichni podnikatelé či lidé co dělají ve firmách při práci politika odstoupit z politiky či z firem. Na jakémkoliv místě ve státní správě kde se rozdělují státní peníze a EU dotace by nesměl být žádný podnikatel, jelikož všude lze dotace zmanipulovat či korupční jednání. Takže zákon proti Babišovy je totální hloupost. Jenže kde sehnat lidi co rozumí ekonomice státu a lidi co se nedají podplatit či zkorumpovat nebo nekradou. Takže je jen jedno řešení, buď všichni podnikatelé mohou být politiky, nebo žádný. Teď k vám, od roku 1989 do roku 2015 se u nás ukradlo za 300 biliónů korun, je v tom vše od tunelování po rozprodání a likvidaci podniků, zemědělství a dalšího. Tato čísla je hrubý odhad z jednoho časopisu, kde se k tomu vyjadřovali mnozí ekonomové a světe div se řada z nich nechtěla být jmenována a ptám se proč? Buď lžou, nebo se bojí. Osobně bych řekl , že se bojí. Jsem z malé vesnice a to co se zde rozkradlo je doslova děsivé číslo a co teprve celorepublikově nebo až nahoře, kde řádí politické mafie. Agrofert má nárok na dotace jako každá jiná firma a je jen třeba hlídat zda je vše v pořádku. Mě se nelíbí to, že v minulosti dostával dotace a ty mu byli schváleny, dále bylo vše zkontrolováno včetně lidí z EU a vše bylo v pořádku a to byl Babiš jž v politice a navíc firmy vedl, než je dal do správy. Co takhle vyšetřovat to co se stalo od roku 1990 a požadovat vrácení nakradeného majetku či okradení novodobých otroků v montovnách zahraničních vlastníků. Agrofert je jedna z mála firem co platí daně u nás ostatní daní beztrestně v daňových rájích a již 30 let nevíme u mnohých kdo je doopravdy vlastní a to by mohlo hodně napovědět, kde je pravda.
    Nejsem příznivec Babiše jelikož je součástí zkorumpovaného systému , jsem pro Přímou demokracii, tam je mnohé daleko lépe ošetřeno a lumpové mají malou šanci.

  2. Maštera Odpovědět

   To jste se asi zmýlil ve svém návrhu. Patrně jste omylem napsal Senátu ale chtěl jste napsat Poslanecké sněmovny kam se chodí poslanci, pakliže náhodou se objeví, buď lacino napapat a napít nebo případně i vyspat. Dobře, že Ústav nedovoluje takovým představitelům jako jsou takoví výtečníci jako soudruzi Zeman nebo Babiš aby s ní mohli zacházet jako s Narpasanem ale někdy se o to skutečně částečně již snaží

 3. Jarķa Truhlářova Odpovědět

  Vážený pane senátore Golani,
  ač důchodkyně, tak jsem nikdy nevěřila a už vůbec nevolila Babiše, stejně jako současného prezidenta.
  Váš dopis vyjadřuje naprosto přesně to, co vidím a vnímám já a nejen já, ale i lidé v mém okolí, s kterými si píšu či volám.
  Nechápu, že v jeho fan klubu, a to nejen v parlamentu, se lidé chovají jak bez mozku a papouškuji to, co on řekne.
  Tragédie.
  Děkuji za lidi jako jste vy, pani Němcová a Váš předseda.

  1. Josef Odpovědět

   Vážená paní, ač důchodce tak nevím jak to slušně napsat. Váš Fanclub se skládá z kterých lidí? Z těch, co vám k důchodu přidali 40Kč? Z těch, kteří nepodpořili 5000Kč jak je ted v návrhu ve sněmovně? Z těch, kteří oslavovali zrušení opatření ke kovidu žranicí na Karlově mostě? Ono podporovat p. Němcovou s její minulosti(krádež rohlíků, zneužití CCS karty jejim synem), to opravdu vypovídá, že asi tyto praktiky byste dělala taky. ŽE je schvalujete. Jsem taky ze zlínského kraje, jsem věřící člověk, ale vás si nedovedu představit jako věřícího člověka. Přeji vám vše dobré. Bůh vam odpusť.

   1. Pavel Odpovědět

    Pane Josefe, na opozici kritizujete prkotiny, ale nemorálních gaunerů ničících ekonomiku i morálku, se zastáváte.
    Jako věřící člověk, jistě máte doma Bibli, kde najdete následující vzkaz pro vás.
    „Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve vlastním oku nepozoruješ?“ (Mt 7,3)

    1. Josef Odpovědět

     Vážený Pavle, nevím co jsou pro vás prkotiny.Krádež,zneužívání CCS(platil jste to z daní)to jsou ti, kterých se dle vás zastávám, když píšete o morálce? nepamatujete na Řebíčka,Kocourka,Šnajdra,Tluchoře,Topoláka,Dalíka, Nagyovou,Nečase,Novotného,? To jsou ty morální osobnosti? Děkuji , nechci.

     1. Pavel

      To je sice pravda (Kdo jsi bez viny, hoď kamenem…), ale ti lidé za to zaplatili. Politicky a někteří i trestně. Člověk může klopýtnout, ale musí se z toho poučit. Říká vám něco příběh Pavla z Tarsu?
      Ale to, co je nyní u moci (ve Strakovce i na Hradě) je tisíckrát horší. A nikdo z nich platit nehodlá, žerou a mlaskají, že to je slyšet (a budí pobouření) po celé Evropě. A nejhorší je, že si lidi zvykli, rezignovali a některým se to dokonce líbí.
      Pranýřujete rohlíky a přitom rozkrádaných miliard, morální devastace národa a největších lumpů co ten národ rozdělili, se zastáváte.

  2. Vítek Odpovědět

   Jojo,jsem taky penzista a dojatá,uplakaná a vyděšená Němcová a Tchaiwanec Vystrčil mi pěkně lezou krkem.A to jsem Babiše taky nevolil…..

 4. Josef Podrazil Odpovědět

  Premiér mne velmi zklamal. Odvolání prof. Prymuly bylo ubohé, nedůstojné a zcela nesprávné.
  Takto se opravdový šéf nechová. Je to hanba. Divím se, že se nikdo z vlády neozval.

  1. pepa Odpovědět

   Mít premiéra STBáka , Prymulu lháře , co káže vodu a pije víno , To si může dovolit opravdu jen česko. Jinde se to stát nemůže,.Co udělal Prymula? Vždyť je u nás nejvíc nakažených na světě a hodně životů. Měl by se za to i Babišem zodpovídat

 5. Eva Odpovědět

  Na gaunera jako je Babiš slušnost, nato výzvy a doporučení neplatí.
  Pro něj a jeho skalní voliče, kteří dosud nebyli schopni ani ochotni sami sobě přiznat, že naletěli ještě většímu grázlovi, než byli ti před ním, (díky Bohu je takových čím dál méně), jsou všechny argumenty a důkazy jen „pomluvy a kampáááň“.

  1. Montisan Odpovědět

   V čem? Zatím jediný gauneři co se do poslední chvíle snažej blokovat i tu ubohou almužničku pro našince (důchodce) je ta tzv. opozice, čili „debilblok“.

   1. lada Odpovědět

    neni to almuzna, je to uplatek. Je nechutny takhle rozhazovat penize, ktere ani nema. Ja chapu, ze je pro Vas 5k rozdil mezi zivotem a smrti, ale ne vsichni jsou ekonomicti analfabeti co si neumeli zabezpecit dustojny duchod a nyni jsou za kazdou stovku nad ramek valorizace rozjireni.
    Uzite si je, nez se duchody zamrazej, protoze na ne za deset let uz nebude. Je nechutny se nechat takhle uplacet…

    1. Pavel Odpovědět

     Souhlasím s Vámi.
     Je to úplatek a navíc od těch důchodců, co to oslavují, je to vrchol nemravnosti.
     Spousta lidí kteří na ty důchodce dělají, přišla o příjmy nebo o práci, nebo se jim příjmy snížily.
     A proč? Z důvodu solidarity s tou nejohroženější skupinou – důchodci.
     Ti jsou sice zdravotně nejohroženější, ale finančně se jich to vůbec nedotklo, mají své jisté. Tak zatímco se někteří budou muset zřejmě jít pást, rozdávají se z jejich budoucnosti dárečky těm, co po finanční stránce nijak neutrpěli. A že to je na dluh, je na tom to nejnemravnější.

 6. Jiný Milan Odpovědět

  Jenom kecy nějakého bezvýznamného chudáka. Takových otevřených dopisů můžu rozeslat 50 a změní to úplně stejně.

 7. Adela Odpovědět

  Kdo jsou jeho voliči? Snad primitivní tvorové, kteří nejsou schopni samostatného myšlení a kteří neumějí číst a psát? Jinak už by přeci dávno věděli a poznali, co je Babiš za gaunera, který každého znát denně okrádá o miliony a že za něho v této zemi opravdu nikdy lépe nebude, spíše naopak. Je to morální chudák, zvyklý od mládí na luxus a na to mu my všichni neustále, formou dotací ,platíme, zatímco někteří z nás nebudou mít co do huby.

  Je to ZRŮDA.

 8. Adela Odpovědět

  Kdo jsou jeho voliči? Snad primitivní tvorové, kteří nejsou schopni samostatného myšlení a kteří neumějí číst a psát? Jinak už by přeci dávno věděli a poznali, co je Babiš za gaunera, který každého znát denně okrádá o miliony a že za něho v této zemi opravdu nikdy lépe nebude, spíše naopak. Je to morální chudák, zvyklý od mládí na luxus a na to mu my všichni neustále, formou dotací ,platíme, zatímco někteří z nás nebudou mít co do huby.

  Je to ZRŮDA.

 9. Franta Odpovědět

  Tak mám dojem ,že pan Radek Štěpán rozumí úplně všemu od zahrady přes vaření až politiku
  takovech kokotů jen víc to už na netu bude prales,
  nehodnotím článek protože ten pán nic nevypotí jen opisuje ale autora
  tak asi tak

  1. Radek Štěpán Autor příspěvku Odpovědět

   Jde o zveřejnění otevřeného dopisu, nic jiného. Dojem, že všemu rozumím, rozhodně nemám. Píšu o tom, co mě zajímá, nic víc. Pokud víte víc, rád se poučím o čemkoli. Mějte se!

    1. Radek Štěpán Autor příspěvku Odpovědět

     Napůl, někdy CW, někdy myslím. Nebolí mě to. Mějte se hezky a díky za moment. Jak jsem již psal, tento článek byl pouhým zveřejněním otevřeného dopisu, s jehož obsahem se do značné míry ztotožňuji.

 10. Milan Odpovědět

  Páni senátoři odstupte,jste na nic,k ničemu a kdyby jste měli trochu úcty k národu,tak senát zrušíte.Zbytečně vyhozené peníze.Co jste zarazili?

 11. Bureš Endy Odpovědět

  už tu big comedy show Endy ukončí,sám jí nevěříš,nakradeno,odkloněno máš na několik tisíciletí,poslední košile nemá kapsy!
  a kup si nové tepláky,na Mírově je chladno po ránu!

 12. Miroslav Odpovědět

  Ta to dáma Eva je to obyčejná kráva to že jsou lidi blbý a nedodržují nařízení za to může ten Babiš vzpamatujte se a ne dávejte vinu vládě žádná vláda nemůže za to co se děje ve světě je jí vyjádření vypadá jako by mněla nemoc šílených krav žádný předseda vlády to nemůže ovlivnit když si lidi dělají co chtějí za tohoto stav paní Evo podívejte se do zrcadla a dáte mi zapravdu že jste z fanatizovaná kráva .

 13. Kerim Odpovědět

  Andrejko nědaj sa něodstupúj si náš oblúbený a jediný schopný Juro Jánošík našej doby andrejko ty neny si byl hen ten eštébák andrejko ty neny si byl tým bolševickým slovenským husákovským komunistou….andrejko čo bolo bolo terazki si čechom a terazki si premiér so sverenickým fondom….andrejko nědaj sa andrejko něodstupuj a trvaj si na svojom čapím hniezdom andrejko je to všetko mafiánský čehúňský komplot podporovaný hen tým ožratým kalouskom čo zabíjá vojáky cez padáky andrejko něodstupúj andrejko zme najlepší v Evroúpe a to naozaj andrejko něodstupuj bojuj andrejko MOR HO čehúňa
  čau lidi jedu na dovolenou….do psychiatrické léčebny mezi normální blázny si odpočinout

 14. Franta Odpovědět

  Co pan Golan dokázal? Nic !! Jenom blbě kecat. Ať podá demisi on a celý senát. Stejně je na nic. Vždyť berou prachy za nic.

 15. Miroslav Odpovědět

  Je až trapné, že názor takové nuly, která krom řečí nedokázala nic zveřejňujete a blbnete lidem hlavu. On a senát jsou vzorem pro zbytečnost. Máme vládu která vzešla z voleb. S pandemií se pere s různými úspěchy a neúspěchy celý svět, tak co ta sešlost zvolená svými rodinnými příslušníky kalí vodu. Až získají podporu od veřejnosti a budou ve vládě, budou mít prostor se předvést.

 16. Lubomír Odpovědět

  Babiši nejsem tvůj volič, ale neodstupuj! Ta sebranka z demo bloku by ráda tuto zmrzačenou republiku za 30 let,by zničila totálně. Jsou to vlastizrádci a němcům lezou do zadní části.Jde jim jen o koryta a po nás potopa. Pro nás obyčejné lidi nic neudělají! Další takou sebrankou jsou Starostové a Piráti.

 17. Jožin Odpovědět

  Už to nebude dlouho trvat a tento „nejschopnější“ premiér se bude zodpovídat z toho, co
  tady všechno napáchal.

  1. Ladislav Odpovědět

   Jožine….běž do bažin a co Klaus a ostatní co tady tuto zemi rozkradli a vytvořili zloděje,ketří jsou dnes milionáři a dělají si z obyčejných lidí prdel.

 18. Ladislav Odpovědět

  Vím,že určitá část společnosti se ohání tím,že senát je pojistka demokracie,já a myslím,že podstatná část veřejnosti si myslí,že senát je zbytečný a že by se měl zrušit,pro nadbytečnost.Jsme taková malá zemička a máme tu raritu,že máme dva parlamenty,to je neskutečné,kolik darmožroutů v senátu živí daňoví poplatníci,že jim není stydno.Vy pane Golan by jste měl rezignovat na váš mandát a jít normálně pracovat a ne tlachat hubou nesmysly,za peníze daňových polatníků a laskavě vzpomeňte na vlády ODS a koalic,s kterými vládla,co tady v této zemi napáchala,to by pan Babiš nestihnul,za 40 let,to mi věřte,tak laskavě zavřete svůj zobák a vytuhněte.

  1. Ivan Odpovědět

   Pane Ladislav,ta podstatná část veřejnosti,která se domnívá že je Senát zbytečný budou zřejmě voliči ANO a podobných výtečníků a to je necelých 20% dospělé populace České republiky a to spolu se složením voličské základny hnutí ANO nám cirka 80% menšině dodává optimismu.

 19. Karel Sota Odpovědět

  Pravda je ta, že země okolo nás jsou na tom stejně a za všecho může Babiš ovladá celou evropu podle naši opozice.

 20. Pavel Odpovědět

  děkuji pane Goláň, že jste se nás zastal nás 75 procent nevoličů tohoto Alfasamce,
  jen mám obavy, že pan Babiš před volbami opět všechny uplatí,např. zyvýší plat všem tělocvikářům o 6 tisíc , kteří nebyli už skoro 1 rok v práci atd…

 21. Petr Kastely Odpovědět

  Zdravím vás všechny,kteří jste naštvaní na současnou situaci a dění kolem koronaviru u nás a ve světě.Koronavirus a viry obecně jsou velmi silný nepřítel.Vysvětlím.Zaprvé,jsou velmi malí-jejich velikost se pohybuje v miliontinách milimetru – tedy na samé hranici vlnové délky viditelného světla(od 380 do 760 nm).To znamená,ŽE JSOU PRO SVĚTELNÝ MIKROSKOP TÉMĚŘ NEVIDITELNÍ.Zkoumají se elektronovými mikroskopy,které pracují na jiném principu.Zadruhé,jsou neživí.Nepřijímají potravu ani nevylučují látky.Ke svému „namnožení“ potřebují vhodnou buňku,do které vniknou a přinutí ji aby je „nakopírovala“ a přitom v těle hostitele nadělají paseku-přinutí buňky aby dělaly to, co viry chtějí.Nemá-li vhodnou buňku,nebo vhodné podmínky-nezahyne-jen se“zapouzdří“a tak přežije do ,pro něj lepších časů.Vyvinout tedy nějaké látky proti nim,ABYSTE NEZABILI NEMOCNÉHO protože ten virus je v samotných buňkách, je velmi složité a náročné.Proto se divím právníkům a doktorům,kteří neznají tuto problematiku a ani se jí nezabývají,ŽE MAJÍ TU DRZOST VYTVÁŘET RŮZNÉ PODPISOVÉ AKCE A PETICE,VYSTUPOVAT PROTI SVÝM KOLEGŮM VIROLOGŮM A SPECIALISTŮM a TÍM ROZEŠTVÁVAT SPOLEČNOST tváříce se,že tomu rozumí lépe!!!A taky novináři a média by se měli ve svých komentářích držet pěkně zpátky a NEKOMENTOVAT NĚCO ČEMU NEROZUMÍ!!!!!Viry,a hlavně tento korona,jsou opravdu velmi mocný nepřítel.Velmi těžko lze zabít něco co je neživé.S pozdravem Petr Kastely.

 22. Vítek Odpovědět

  Kdo to je,ten Goláň? A joooo – senátor,tak to joooo.Tak pište „otevřené dopisy“ ,to je teď v módě a zviditelníte se tím.

 23. nedamse Odpovědět

  Co to ten Golaň je ,o čem on chce rozhodovat ? je to nic co nic nemá a nic nedokázal ,je to jeden z tisícu kteři jen umi pomlouvat, ponižovat a plivat na každého, který svým přičiněnim má víc jak on.Takové lidi považuji za bezcharakterní ubožáky

 24. Jan Odpovědět

  „Jo, jo“, senátorům „narostla ramena“… Cítí jak jsou zbyteční, tak alespoň „okopávají kotníky“ Pan Goláň by se měl raději věnovat své daňové kanceláři a přestat ze sebe dělat „tajtrlíka“…

 25. Petr Kastely Odpovědět

  Ještě jednou zdravím.Chci jen doplnit ke svému komentáři,že vláda DĚLÁ CO MŮŽE aby se nějak s tímto koronavirem nějak vypořádala a ochránila nás všechny.Nadávat vládě je VELMI NESPRAVEDLIVÉ,protože od začátku se všemožně snažila pandemii zabránit.A co vy občané,začátkem léta jste tlačili na vládu aby uvolnila restrikce a opatření abystem přece mohli cestovat po světě. A tak vláda bohužel vašim nátlakům podlehla,protože si nikdo nedovedl dost dobře představit co je to za nepřítele.Proto by si měl KAŽDÝ ZAMÉST NEJDŘÍVE PŘED VLASTNÍM PRAHEM,NEŽ BUDE KRITIZOVAT DRUHÉHO!!!Nadávat je velmi jednoduché a snadné.Co byste dělali VY SAMI-CHYTRÁCI-na místě vlády,KDYBYSTE MĚLI ROZHODOVAT o ŽIVOTECH LIDÍ?!!Já VĚŘÍM,ŽE JAK PREMIER TAK CELÁ VLÁDA SE ZE VŠECH SIL SNAŽILA A SNAŽÍ!!!! nás všechny z této situace dostat.Proto mají u mě velké pochopení a společně se všemi zdravotníky VELKÝ OBDIV A DÍKY.Petr Kastely

  1. tonii Odpovědět

   Ty jsi sprzněný debil,to co zde vypotíš nemá obdoby,neznáš a tím nic nevíš. DĚJINY jsou neuprosné a budoucnost……právě probíhá.Toto si nastuduj na netu 25let zpětně.A potom mudruj hrdino boje za nic……..

 26. ILONA Odpovědět

  už začali ve volbach do kraju to posrali , zvítězilo ANO a kreteni opozice je obešla a nenažranci si rozdělili koryta HNUS HNUS HNUS a proto musíme jít volit, aby nenažranci opozice si ani neškrtla VOLME ANO 5O %

 27. Roman Odpovědět

  Slovník a úroveň příspěvků od všech příznivců současné vlády hovoří za vše.
  Je mi Vás upřímě líto. Slaboduchost a agrese. To Vás zřejmě spojuje.

 28. Petr Páral Odpovědět

  Přikládám úryvek OD JANA HRUŠÍNSKÉHO, ZVEŘEJNĚNÝ 28.10.2020 NA NEOVLIVNI.CZ
  vystihuje úplně vše, co se nyní odehrává v ČR. A ta banda viz výše, která toto chování obhajuje by měla stanout stejně jako soudruh Babiš před soudem. To se už mělo stát v roce 1990, což nestalo. A tito závistivci, hloupí až retardovaní lidé, ti, kteří od roku 1948 kradli snad nejvíce od začátku Českého státu pod zločineckou Komunistickou stranou, ti, kteří se podíleli třeba ve službách STB na likvidacích nevinných lidí stejně jako za fašismu by měli navěky zmizet někde směr východ v podobných zemích a tam ty svoje bludy dále propagovat. Bohužel jim v tom společnost nezabránila a tato banda bývalých komoušů vlezla i do dalších politických stran, kde se snaží ty své zvrácené bludy dále přiživovat a nebo měnit na nejrůznější rozkrádání. Podívejte, pane Goláň, co jich tu máte. Pokud se Česká republika těchto mizerů nezbaví, nikdy nemůže najít lepší cestu, která by připravila všem pracovitým a zásadovým lidem, kteří dodržují pravidla a nekradou lepší život tak, jak to alespoň mají v některých západních zemích od nás. Stačí málo, jen aby fungovala trošku slušně vláda a správa země, což se nyní neděje. Vede ji právě banda post komoušů a jiných živlů. Však uvidíte, co jich zase napíše……

  TAK ROZVRZANÝ ORCHESTR A TAK HLASITÁ A SEBEVĚDOMÁ HRA
  Ach, ti tuneláři, stavitelé černých staveb, příjemci podvodně vylákaných dotací, které se nemusí vracet, ani když podvod praskne. Andělé nepoctivosti. Mistři obchodu se strachem. Jak bravurně dovedou držet staré lidi pod krkem. Už dávno jim nenabízejí jen nějaké hrnce. Tihle kšeftují se strachem a hned proti němu nabízejí svou ochranu. Před migranty, před čínským virem, před svobodou i demokracií. Podívejte se na ně, jak si užívají svoji hvězdnou dobu. Jak jim úřady jdou na ruku. Jak jim slouží stát, kterému původně měli sloužit oni sami. Nemají bezpečnostní prověrky, nemají čistá lustrační osvědčení, nemají žádné předpoklady zastávat místa, která zastávají. Mají jen drzost a veřejné peníze. Naše peníze mají. Přímo před našima očima kradou, loupí a rabují všechno, co jim Česká republika dovolí. Bože, tak rozvrzaný orchestr a tak hlasitá a sebevědomá hra! Jaká zvrácenost.
  Ano, je jim za to odebráno svědomí, ztratili schopnost přirozeného studu (ani se nezačervenají), nemohou už si nikdy být jisti láskou ani přátelstvím. Ale to všechno je jim jedno. Jejich Bohem jsou peníze a afrodiziakum moci.
  Neměli bychom je už konečně poslat, kam patří? Možná že právě tím bychom starší občany před takovými šmejdy ochránili nejlíp.

 29. ILONA Odpovědět

  tady slyšim ty chudaky ,jak pějí písen na Hrušinskeho toho chudaka co neumí hrat od Momfildu dostaval dotaci 10 mega ročně , aby se uživil a když mu zatrhli přísun peněz, tak ten ubožak už neví jak dal a ještě bych chtěla říct ,že Golán je vyčuraný ubožak

 30. pepan Odpovědět

  politika je svinstvo. To , co se děje u nás se neděje nikde na světě, STBák premiér , STBáci dostávají vyznamenání. komunisté ve vládě a mohl bych pokračovat Zloději a lháři

 31. Karel Odpovědět

  Pro Ilonu – bolševickou jalovici: Ty se bohužel p.Hrušínskému nemůžeš ani na 100000 m přiblížit, protože to je právě to, o čem tady mnozí píší – závistivá bába z minulého režimu! Padej ty ubožačko, někam na východ, nejlépe do Severní Koreji, tam najdeš pochopení!

 32. Ivan Odpovědět

  Protože jich zase tolik není těch „negramotných Babišovců“, je klidně možné, že ty bláboly píše jen pár blbů, kteří se vydávají za jiné soudruhy než jsou, což by jim bylo vlastní- je to velmi obdobné vyjadřování, ale je možné, že jej pilovali někde na stranické schůzi novodobých stbáků.
  Prosba na národ, na ty, co snad ještě neztratili poslední zbytky rozumu, než přijde celá ČR na buben: Zbavme se jednou provždy těch komunistických mafiánů, ne jen u Babiše, ale i v jiných stranách!

 33. Martin Odpovědět

  Pan Golaň si patrně neuvědomuje, že do zbytečného senátu ho vynesly tzv.protestní hlasy lidí frustrovaných politikou obchodníka s hnojivy a jeho faltýnků. Bez Babiše by byl Golaň jen zbytečným senátorem

 34. Lukáš Brázda Odpovědět

  Darmojede, kde v sobě bereš tu drzost vyzývat premiéra k odstoupení ? Už jen to, kolik lidí zvolilo tebe a kolik jeho ! Vy senátní vyžírkové, rozpusťte sami tu vetešárnu, pro republiku nadbytečnou, trapnou a drahou, i za cenu, jak navrhl president, doživotní renty pro současné senátory. Státu by se to muselo mnohonásobně vyplatit a občané by byli ušetřeni nehorázných plků, lží a nesmyslů co jste jedině schopni vyplodit. Na tak malou zemi je jedna parlamentní sněmovna tak akorát, i když poslanců by také mohlo být méně.

 35. ervin Odpovědět

  Tolik příznivců Babiše zde. Nechápu. Zřejmě by bylo nejlepší zrušit senát, poslaneckou sněmovnu, vystoupit z Nato, EU a stát se 386 sovětskou svazovou republikou. Urá, urá, urá.

  Skol ervin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *