Ušetřete na skladování: Bazarové regály od Pematros

Regály

Skladování součástí nebo hotových produktů v různých typech regálů neodmyslitelně patří k činnosti nejen skladovacích hal, ale také většiny průmyslových podniků a obchodů a bez regálů by se neobešly ani další pracoviště. Od regálů je vyžadována dlouhá životnost, co nejvyšší stabilita a tím pádem i bezpečnost uskladněných předmětů a hlavně všech lidí pohybujících se kolem nich. Kvalitní regály, které tato základní kritéria splňují, bohužel nejsou vzhledem k použitému materiálu zrovna lacinou záležitostí. Existuje však způsob, jak při jejich nákupu ušetřit – pořídit bazarové regály.

Bazarových regálů se nemusíte obávat

Použité regály nejsou jako ojetá auta a každá druhá nabídka tak neskrývá nějaký problém, ani v tomto případě ale pochopitelně nezapomínejte na ostražitost a zaměřte se na nabídky od ověřené specializované společnosti, jakou je například firma Pematros. Pematros stabilně nabízí více typů bazarových regálů o různém počtu rámů a nosníků, ze kterých si můžete vybrat takový typ, který bude vyhovovat vašemu způsobu využití. A v případě, že by vámi požadovaný typ bazarových regálů zrovna nebyl v nabídce skladem, případně pouze v nedostatečném množství, dokáže se aktivně podílet na jejich sehnání.

Jak jsou na tom bazarové regály od firmy Pematros s kvalitou? Kvality regálů se obávat opravdu nemusíte, protože při výkupu regálů od původních majitelů prochází důkladnou kontrolou stavu, funkčnosti a vzhledu. Často ani prakticky nelze poznat, že se nejedná o nové regály přímo z výroby. Za spolehlivost použitých regálů Pematros dokonce ručí, když na ně poskytuje minimálně šestiměsíční záruku, sloužit ve vašem skladu ovšem mohou klidně několik desítek let.

U bazarových regálů se můžete, stejně jako u těch nových spolehnout nejen na zajištění dopravy se zkušenou obsluhou pro bezpečnou přepravu všech dílů, aby nedošlo k žádnému poškození, ale také na provedení odborné montáže. Použité regály, které si vyberete, navíc zaměstnanci firmy dokážou přizpůsobit v závislosti na vašich potřebách a velikosti skladovacích prostor – zvolit si můžete například hloubku a výšku regálu nebo výplň regálového patra.

RegályFoto: Pematros.cz

Možnost zpětného odkupu regálů

Při výběru nových i bazarových regálů nabízí Pematros možnost jejich zpětného odkupu – to je výhodné v situacích, když plánujete regály využívat pouze omezenou dobu a víte, že poté už pro ně nenajdete využití. Ať už se budete chtít domluvit na využívání regálů po dobu jednoho roku, nebo třeba pěti let, již od pořízení regálů budete vědět, jakou částku za ně dostanete při prodeji, což vám usnadní plánování v oblasti financí. Zpětný odkup regálů tak lze považovat za typ dlouhodobého pronájmu.

Představení firmy Pematros

Firma Pematros se zabývá regálovými technologiemi od roku 2015, kdy byla založena. Zaměřuje se především na vybavení velkých skladovacích hal a výrobních prostorů, ale v její nabídce nechybí ani regály do garáží, dílen, kanceláří, archivů nebo servisů. Své komplexní služby v oblasti regálových technologií nabízí v České republice a na Slovensku.

Mezi hlavní služby společnosti se řadí prodej nových i bazarových regálů a regálových systémů a výkup těch použitých. Samozřejmě nechybí ani důležité doplňkové služby v podobě montáže, demontáže a přepravy regálů. V případě zájmu o pořízení regálů mohou zákazníci využít služeb odborného poradenství, kdy si po konzultaci mohou vybrat až z několika možných variant umístění a typů regálů vhodných pro požadované účely.

Tip na závěr: Víte, že odpad vzniklý při podnikatelské činnosti musí podnikatelé vhodně zpracovat dle zákonných nařízení? Přečtěte si, jak správně třídit odpad ve firmě.

Náhledové foto: Pematros.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.