Ušetřete na pravidelných nákupech

Pokud máte rádi spíše velké nákupy a snažíte se v pravidelných intervalech navštěvovat nákupní střediska, máte pochopitelně spousty možností jak ušetřit peníze. Určitě není od věci najít si především tu svou prodejnu, která je z hlediska cen, otvírací doby a dalších charakteristik nejvýhodnější. Pokusme se tedy podívat na některé nejznámější supermarkety u nás právě z těchto pohledů.

Nákupy v Albertu

Poměrně častou volbou mnohých lidí je společnost Ahold. Ta je provozovatelem hypermarketů a supermarketů stejnojmenné značky. Najdete v nich spousty různých slev, které jsou vyznačeny v letácích vydávané těmito obchody. Výhodná je i otevírací doba Albert, která je fakticky neomezená po celé dny u hypermarketů. U supermarketů se jedná o čas poměrně omezený, a to především o víkendech a státem uznávaných svátcích. V tuto dobu se sem zejména ve večerních hodinách k nákupu nedostanete.

Za slevami do Kauflandu

Hodně zajímavé akce nabízí i německý provozovatel supermarketu Kaufland. Obchody jsou typické velkým množstvím potravin, které jsou doplněné ještě o mnohý spotřební sortiment. Prodloužená otevírací doba Kaufland umožňuje nákupy i ve večerních hodinách, takže pokud nestihnete zakoupit akční zboží odpoledne, nemusíte zoufat.

Tesco poskytuje i nonstop nakupování

Britská společnost Tesco je známá svými hypermarkety, které jsou otevřené neomezeně. Zejména ve Tesco Praha prodejny jsou typické tím, že si zde mohou nakoupit zájemci klidně i v nočních hodinách. U menších supermarketů nacházejících se v krajských či jiných městech se doba jejich otevření zkracuje a mnohdy je standardní srovnatelná s ostatními obchody. Cenové akce zde ale mohou být také velmi zajímavé. Stačí jen sledovat aktuální letáky a snažit se najít takové, které vám budou vyhovovat.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.