Tvorba web stránek: Vsadit na platformu WordPress se vyplatí

Logo Wordpressu

Každá firma potřebuje být na očích. Bez marketingu se zkrátka při nabízení služeb či produktů neobejde v podstatě nikdo. Velmi důležité, především v současné koronavirové době, jsou kvalitní internetové stránky. Prezentace v online světě musí být maximálně funkční, přehledná a moderní. Jak takové internetové stránky vytvořit? To vám poradíme v následujících řádcích.

Spolehlivá platforma jako základ

Základem každého webu je bezesporu přehledně řešená administrace s možnostmi takřka nekonečných úprav. Naším tipem je jedna z nejrozšířenějších platforem, která byla kdy vytvořena. Ano, hádáte správně, jedná se o redakční systém WordPress. Právě on se vyznačuje maximálně intuitivním prostředím a fakticky neomezeným přístupem. WordPress je do budoucna dokonale rozšiřitelný. Pomocí pluginů nebo vlastních html řešení se na něm mohou podílet různí programátoři, kterým bude udělen přístup. To samé platí ale také o redaktorech, graficích, marketingových specialistech a jiných osobách, jež na webu mohou pracovat.

Jakékoli inovace lze řešit kdykoli

Velkou výhodou tvorby webových stránek ve WordPressu je bezesporu fakt, že je lze kdykoli rozšířit a inovovat dle vlastní libosti. Pokud se třeba rozhodnete, že byste potřebovali web propojit s Facebookem, Instagramem nebo jinými sociálními sítěmi, nebude to žádný problém. To samé se týká také případných změn v oblasti grafiky nebo čehokoli jiného. Jmenovat bychom mohli kupříkladu přidání diskusního fóra, kalkulačky, ceníku nebo čehokoli jiného dle potřeby. Skvěle se WordPress hodí i na blogy a online magazíny. V administraci lze vytvořit jak pozici administrátora, tak i šéfredaktora a jednotlivých redaktorů.

Wordpress

Platforma WordPress: Zdroj obrázku Pixabay.com

Obraťte se na specialisty

Máte strach jít do tvorby vlastních internetových stránek svépomocí? Není divu, jednalo by se o práci s nejasným výsledkem. Navíc by vám vše mohlo trvat neúměrně dlouhou dobu, během níž by samozřejmě došlo k úbytku vašich obchodů a ve finále i zisku. Možná se ale také obáváte řešení přímo na míru, které by bylo neskutečně drahou záležitostí. Programátoři si dokážou říct opravdu horentní sumy. Web od specialistů na platformě WordPress představuje jakousi vysoce kvalitní zlatou střední cestu. Naším tipem je společnost AJAS.

Proč právě firma AJAS?

Důvodů by se našlo hned několik. Tím prvním je dozajista fakt, že se nespecializují pouze na tvorbu web stránek. V jejich portfoliu jsou i mnohé činnosti, které se správným fungováním internetových stránek a jejich propagací jakkoli souvisejí. Soustředí se také na online marketing, pomohou se SEO nastavením webu a rozumí i PPC reklamě. Ve společnosti dobře ví, že web nestačí jen vytvořit, ale musí jej brát vyhledávače a být na očích co největšího množství lidí.

Logo WordPressu: Zdroj náhledového obrázku Pixabay.com

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.