Tipy na úvěry bez registru

Stačí opravdu málo a zavřete si dveře k bankovním úvěrům. Proč? Taková nezaplacená složenka, opožděná platba u půjčky nebo hypotéky, nezaplacený účet vašemu telefonnímu operátorovi, toto a spoustu dalších zpožděných plateb vás může dostat do registru dlužníků. Banky mají bohužel přísná pravidla a nahlíží do registru dlužníků, proto jste-li v něm zapsáni, žádost o půjčku vám neschválí. Platí to i u některých bankovních společností. Naštěstí existují i takové nebankovní společnosti, které nabízí půjčky či úvěry bez registru, které jsou dostupné pro všechny.

Nebankovní úvěry bez registru

Úvěry bez registru najdete pouze u nebankovních společností. Velké a známé nebankovní společnosti ovšem také nahlíží do registru dlužníků Solus, takže u nich s žádostí o půjčku nepochodíte stejně jako u bankovních společností. Existují samozřejmě i výjimky, mezi které patří například společnost Provident, která je poměrně tolerantní při schvalování půjček a šanci u nich máte i vy, kteří jste v registru zapsáni. Nebankovní úvěry bez registru proto hledejte u nebankovních společností, ale ověřených. Půjčit si můžete i u fyzických osob.

Nebankovní úvěry a půjčky

Nebankovní úvěry bez registru jsou velmi oblíbené. Dost často nebankovní společnosti nabízí úvěry a půjčky bez registru formou SMS půjček. SMS půjčky bývají také bez doložení příjmu a bez ručitele. Každá nebankovní společnost nabízí úvěr za jiných podmínek, proto je vhodné, pokud si chcete o takový úvěr zažádat, navštívit server, kde máte možnost srovnání jednotlivých nabídek. Půjčky bez registru poskytují také soukromé osoby. Půjčí opravdu všem, nicméně pozor si musíte dát na to, abyste nenaletěli podvodníkům.

Tipy na úvěry

Nebankovních společností, které půjčky bez registru poskytují, stále více přibývá. Obtížné bývá vybrat si mezi nimi tu pravou. Zde vám nabízíme přehled alespoň některých z ověřených nebankovních společností, které půjčku bez registru poskytují. Jedná se o společnost Provident Financial s.r.o.,CreditON.cz, MoneyNow.cz, Perfect Money, Omega půjčka, Express Credit, Půjčkomat.cz, Ferratum.cz, Creditsor.cz, Net Credit. U společností, jako jsou Zaplo.cz, Click Credit, Kredito24.cz, VIA SMS nebo Kouzelná půjčka, úvěr bez registru nedostanete.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.