Tesla otevírá oficiální český e-shop

tesla

Americká Tesla Elona Muska je automobilka, která už dlouhou dobu staví na hlavu prakticky všechna zavedená pravidla fungování výrobců automobilů. Analýzu fungování Tesly přenechme analytikům, pro české majitele elektromobilů této značky i jejich fanoušky budou ale jejich závěry stejně nezajímavé. Pro ně je mnohem zajímavější, že Tesla spustila oficiální český značkový e-shop. Co v něm najdeme?

Nabíječky a další příslušenství

V Tesla e-shopu samozřejmě najdou zákazníci širokou nabídku příslušenství pro modely S, 3, X i Y. Jako příklad lze zmínit např. třetí generaci domácí nabíječky Wall Connector. Seženete zde ale i nářadí přímo určené pro vozy Tesla, rohožky, síťky, držáky či háčky, krycí plachty, sněhové řetězy, nosiče atd.

To ale není všechno, Tesla – stejně jako např. Apple – jsou nejen výrobci určitého produkty, doslova definují životní styl. A právě proto v e-shopu nechybí ani oblečení se značkou Tesla. A nabídka je opravdu velká: muži, ženy i děti zde naleznou trička, bundy, čepice, mikiny…

tesla

Foto: Pixabay

Píšťalku zde zatím neseženete

V minulých měsících se v mediálním světě často diskutovala obchodní strategie (úspěšná, mimochodem) firmy Apple, která nabízí ve svém e-shopu produkty typu hadříku na brýle za na první pohled absurdní cenu. Tesla se pokusila o něco podobného, když nabídla kovovou píšťalku ve tvaru připomínající Cybertruck. Ve světě se po ní jen zaprášilo a v českém e-shopu jí zatím neseženete.

Stejně tak zatím v českém e-shopu nekoupíte svým dětem ani další hit poslední doby, Tesla čtyřkolku. Mnoha lidem ale nepochybně udělá radost i karafa Tesla, powerbanka nebo třeba USB disk.

Pro české příznivce značky Tesla se jedná o velký skok vpřed, neboť již nemusí objednávat oficiální příslušenství z Německa nebo jiného zahraničí.

Zdroj informací: https://www.dumazahrada.cz/clanek/chcete-mit-opravdu-zdravou-zeleninu-vypestujte-ji-ze-seminek.html

Náhledové foto: Pixabay

Peníze mě vždy fascinovaly. O své zkušenosti se s vámi rád podělím.