Paletový vozík

STILL chce zachovat Vánoce, nabízí paletový vozík ECU 15 s 10% slevou

Letošní Vánoce budou v mnohém jiné než obvykle. Rozdílné jsou už přípravy na ně, zejména nakupování dárků. I ti, kteří se nákupů online vždy báli, jsou nyní odkázáni na objednávání dárků z e-shopů. Internetové obchody teď mají žně, mnohé ani nestíhají expedovat objednávky, a to stejné platí pro dopravce. Dodací lhůty se zpožďují, protože není dostatek lidí a techniky.

Společnost STILL tohle všechno pozoruje a vzhledem k vývoji situace se rozhodla české přepravní společnosti podpořit. Právě na nich totiž záleží, jestli všichni dostaneme své dárky včas.

Výkonný pomocník s 10% slevou

Doménou společnosti STILL je manipulační technika, konkrétně paletové vozíky. Ty jsou v předvánočním shonu žádanými pomocníky ve skladech i u přepravních společností. A právě proto se společnost STILL rozhodla dát na jeden ze svých špičkových modelů 10% slevu.

Se slevou je k dispozici konkrétně paletový vozík ECU 15 s elektrickým pohonem. Chlubí se kompaktními rozměry, takže je vhodný také pro práci v těsných prostorách. Je lehký, má nosnost 1500 kg a s břemenem zvládá rychlost až 4,6 km/h. Tolik k psaným parametrům. A co se vám bude hodit v praxi?

Do praxe je velmi praktická možnost ovládání jednou rukou (levou i pravou). Příjemné jsou zaoblené integrované najížděcí válečky, zvyšují komfort. Vozík je dost úsporný, má spotřebu jen 0,39 kW za hodinu, navíc se dá dobít z každé zásuvky. Aktuální stav baterie je vidět na displeji.

Od STILL čekejte spoustu výhod

Nákup paletového vozíku od společnosti STILL je výhrou nejen teď v předvánočním období. Služby STILL využijete během celého roku, nabízí například mytí paletových vozíků pojízdnou myčkou, desulfataci baterií a samozřejmě běžnou údržbu. Neváhejte, lepšího partnera pro manipulační techniku budete shánět jen těžko. Až do 4. 12. 2020 navíc probíhá ORANGE WEEK, slevová akce, která vám ušetří dalších 5 % a zajistí dárek zdarma.

Paletový vozík STILL: Zdroj náhledového obrázku still.cz

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *