Spočítejte si půjčku: mBank půjčka kalkulačka

Půjčky kalkulačka

Jednou z nejoblíbenějších finančních institucí současnosti je bezesporu mBank. Právě tato banka nabízí zajímavé úvěry, kterých stojí za to využít. Výbornou volbou je například půjčka mBank. Ta patří mezi nejprogresivnější banky na trhu a v současnosti inovovala své portfolio služeb. Jako zákazník tak máte jedinečnou šanci získat půjčku, která skutečně stojí za to. My se v následujících řádcích na úvěr od mBank zaměříme poněkud podrobněji.

Výše úvěru dle vašich představ

Velkou výhodou mPůjčky je fakt, že si budete moci půjčit finanční prostředky dle vašich představ. Minimální suma, která je u této finanční instituce k dispozici, je stanovena na 10 000 korun. Doba splatnosti je přitom stanovena na rozmezí od 12 do 84 měsíců. Vše se pochopitelně odvíjí hlavně od toho, kolik peněz si u mBank půjčíte. Orientační úroková sazba přitom činí 9,90 %. Budete-li potřebovat sumu přesahující 100 000 korun, bude nezbytný souhlas manžela nebo manželky. Peněžní prostředky budete mít k dispozici prakticky ihned po tom, co potvrdíte smlouvu.

Nulové poplatky

Půjčka od mBank je typická také nulovými poplatky. Spousta nejrůznějších operací se obejde bez zbytečného placení podobně, jako je tomu u mnohých konkurenčních společností. Zdarma je především poskytnutí a schválení samotného úvěru. Platit nebudete ani za vedení úvěrového balíčku a v neposlední řadě ani za správu úvěru. Za změnu jeho výše zaplatíte pouhých 300 korun.

Sankce týkající se půjčky u mBank

Jestliže budete potřebovat půjčku předčasně splatit, můžete tak učinit jak částečně, tak i kompletně, a to zcela zdarma. Jestliže vám přijde upomínka, bude vás to stát 150 korun. Samotné výpisy si budete moci nechat zasílat jak měsíčně, tak i čtvrtletně. Jednat se může o výpisy internetové, popřípadě poštou. Záleží jen na vás a vašich možnostech.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.