Špičkové burgery v Praze: Five Guys otevře první prodejnu

Five Guys

Rodina fast foodů v centru Prahy se opět rozroste. Tentokrát na Národní třídu zamíří slavný americký fastfood Five Guys. A bude mít co nabídnout. Jeho hamburgery s pořádnou dávkou masa jsou sice o nějakou tu korunu dražší než u McDonald´s nebo Burger King, ale chuťově budou stát rozhodně za to. Five Guys je známý jako fast food „vyšší úrovně“. Budou fronty na Five Guys v příštím roce podobné těm, které v listopadu doprovázely otevírání slavného Popeyes na Václavském náměstí?

Five Guys: fast food pro náročnější 

Five Guys funguje jako rychlé občerstvení, nechybí u něj koktejly, hranolky a samozřejmě ani hamburgery. Bude na výběr z různých druhů sýrů i masa, které si zákazníci budou moci libovolně namixovat. Dosud bylo možné tento koncept vyzkoušet nejblíže v Rakousku nebo v Německu.

Koktejly překvapí různorodými chutěmi. Nebude chybět banán, jahoda, karamel, vanilka, čokoláda, oříšek, káva ani malina. Firma Five Guys si zakládá nejen na čerstvosti, ale také na kvalitě a bohaté nabídce.

Five Guys

Foto: Pixabay

Five Guys ve světě

Firma prosperuje téměř ve třiceti zemích světa a tuto značku nese již 1600 poboček. V žebříčcích kvality a popularity hambugerových řetězců v USA se Five Guys umisťuje pravidelně na prvním místě jako nejlepší. Kdy se můžete těšit na otevření nové pobočky i u nás?

V ikonických červeno-bílých barvách a americkém stylu se budete moci v tomto podniku seznámit s kouzlem Five Guys. V Praze na Národní třídě bude pobočka otevřena příští rok. Five Guys nebude ale chybět téměř v celé středovýchodní Evropě a nově se pobočka otevře v blízké budoucnosti i u sousedů na Slovensku.

Zdroje informací: https://sneakerstenisky.cz/five-guys-miri-do-ceska-kdy-a-kde-otevre-nejlahodnejsi-americky-fastfood/

https://cc.cz/budou-fronty-i-na-five-guys-slavny-americky-fast-food-otevre-v-praze-uz-pristi-rok/

Náhledové foto: Pixabay

Peníze mě vždy fascinovaly. O své zkušenosti se s vámi rád podělím.